سخنرانی فارغ التحصیلی پاکستون اسمیت درباره حقوق سقط جنین را مشاهده کنید

[ad_1]

https://www.youtube.com/watch؟v=XpJkErsb7UE

پاكستون اسمیت بیش از یك سال فرصت داشت تا سخنرانی خود را آماده كند ، اما وقتی لحظه فرارسید ، فقط یك موضوع بود كه وی می خواست درباره آن بحث كند: حقوق سقط جنین. نوجوان تگزاسی به دلیل قدرت بخشیدن به سخنان خود که فرماندار گرگ ابوت و “لایحه ضربان قلب” را که در ماه مه منع سقط جنین از شش هفته قبل تصویب شد – به عبارت دیگر ، قبل از اینکه بسیاری از مردم بدانند که حتی باردار هستند ، محکوم کرد. اسمیت در ابتدا قصد داشت در یک سخنرانی از پیش تأیید شده در مورد مصرف رسانه صحبت کند ، اما وقتی او کاغذی را از روپوش خود بیرون آورد ، کلاس فارغ التحصیلان دبیرستان Lake Highlands چیزی کاملاً متفاوت داشت.

“من آرزوها ، امیدها و آرزوهایی دارم. هر دختری که امروز فارغ التحصیل می شود این کار را می کند. ما تمام زندگی خود را صرف آینده خود کرده ایم و بدون ورود و رضایت خود ، کنترل ما بر این آینده از ما سلب شده است. من از این وحشت دارم. اگر وسایل پیشگیری از بارداری من از کار بیفتد ، من وحشت دارم که اگر من مورد تجاوز قرار بگیرم ، دیگر امیدها و آرزوها و آرزوها و تلاش های من برای آینده من مهم نخواهد بود. امیدوارم که شما احساس کنید که چقدر روده آزار است ، چقدر داشتن غیر انسانی است استقلال بر بدن خود را از شما گرفته شده است ، “اسمیت با شور و شوق گفت.

ممنوعیت سقط جنین در تگزاس یکی از شدیدترین ممنوعیت ها در کشور است و هیچ استثنایی در مورد تجاوز جنسی یا محارم را ندارد. در مدت زمانی که برای آینده این فارغ التحصیلان بسیار مهم است ، اسمیت می دانست که این موضوع به همان اندازه مهم است. وی افزود: “در روزی که همه ما دور هم جمع شده ایم ، در روزی که شما بیشتر تمایل دارید به صدایی مانند صدای من ، صدای زن گوش دهید ، تا به شما بگوید این یک مشکل است. مشکلی که نمی تواند صبر کند. “

اسمیت گفت: “من نمی توانم از این بستر برای ارتقا compla رضایت خاطر و آرامش دست بکشم ، زمانی که جنگ بر بدن من و جنگ بر سر حقوق من باشد.” “جنگ علیه حقوق مادران ، جنگ حقوق خواهران ، جنگ دختران. ما نمی توانیم سکوت کنیم.”

“جنگ بر بدن من و جنگ بر سر حقوق من است.”

این فقط یک سخنرانی 3 دقیقه ای بود ، اما اسمیت احساس کرد این فرصت مناسب برای سخنرانی در این گروه از افراد است. وی به مجله Advocate Lake Highlands گفت: “من به سخنرانی در یک مکان متفاوت فکر کردم ، مانند یک تجمع که مردم از سخنان من ناراحت نشوند.” “اما بخش عمده ای از دلیل سخنرانی من در هنگام فارغ التحصیلی تنها جایی بود که می توانستم فکر کنم جایی که می توانم به بسیاری از افراد از پس زمینه های مختلف دسترسی داشته باشم. از ذهن من عبور کرد که این یک رویداد خانوادگی است که در آن مردم برای بچه های خود تشویق می کنند ، اما این یک موضوع جهانی است و همه را تحت تأثیر قرار می دهد. من احساس کردم لازم است گفته شود. ” سخنرانی بالا را ببینید و ببینید که چرا جای تعجب نیست که اسمیت توسط همتایان خود و هزاران نفر در سراسر اینترنت مورد تشویق قرار می گیرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=ATSwjL7VyzU

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>