سخنرانی قدرتمند Sandra Oh را در Stop AAPI Hate Rally تماشا کنید

[ad_1]

ساندرا اوه در میان افزایش جنایات نفرت ضد آسیایی از جامعه خود حمایت می کند. روز شنبه ، کشتن حوا ستاره در یک راهپیمایی #StopAsianHate در پیتسبورگ ، پنسیلوانیا سخنرانی پرشوری انجام داد. ساندرا هنگام صحبت با جمع گفت: “من بسیار خوشحالم و افتخار می کنم که در اینجا در کنار شما هستم ، و از همه برگزارکنندگان تشکر می کنم که این را سازمان دادند فقط به ما فرصتی برای کنار هم بودن و کنار هم قرار گرفتن و احساس همدیگر بودن.” از افراد نقابدار در خیابان. “برای بسیاری از ما در جامعه خود ، این اولین بار است که ما حتی می توانیم ترس و خشم خود را به زبان بیاوریم ، و من واقعاً از همه مایل به گوش دادن ممنونم.”

ساندرا خاطرنشان كرد كه او درك كرده است كه “بسياري از ما در جامعه خود بسيار ترسيده ايم” ، اما “يكي از راه هاي عبور از ترس اين است كه به اجتماعات خود برسيم.” وی سپس همه را تشویق کرد که اگر “یکی از خواهران و برادران ما را نیازمند دیدند” اقدام کنند ، قبل از اینکه تأکید کند که “به آسیایی بودن خود افتخار می کند” و جمعیت را با شعار رهبری می کند.

یک روز قبل از تظاهرات ، ساندرا بیانیه ای در اینستاگرام منتشر کرد و در واکنش به تیراندازی های وحشتناک آبگرم در منطقه آتلانتا که در 16 مارس رخ داد ، انجام داد. وی نوشت: “دوستان و همكاران AA ، من از خانواده های هشت نفری كه در جورجیا به قتل رسیده اند ، مهربانی و حمایت می كنم.” “من ویران شده و عمیقا عصبانی هستم. می دانم بسیاری از شما ترسیده اید ، اما بگذارید نترسیم.” چندین ستاره دیگر مانند دانیل دا کیم ، جیمی چونگ و شری کولا نیز با استفاده از سیستم عامل خود خواستار توقف نفرت ، نژادپرستی و خشونت علیه آمریکایی های آسیایی شده اند. سخنرانی کامل ساندرا را در ویدئوی بالا گوش دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>