سخنرانی پذیرش اسکار دانیل کالوویا در سال 2021 | ویدئو

[ad_1]

تصویر متحرک دانیل کالوویا از فرد همپتون در یهودا و مسیح سیاه فقط جایزه اسکار را برای او به ارمغان آورد ، اما سخنرانی او به طور بالقوه خشم مادرش را برانگیخت. در طی مراسم یکشنبه شب ، دانیل ابتدا به ستارگان لاكیت استنفیلد و خود همپتون ادای احترام كرد و گفت: “من این افتخار را با هدیه ای كه لاكیت استنفیلد است شریک می كنم. به رئیس فرد همپتون ، چه مردی. چقدر خوشبخت هستیم كه در مادام العمر در آنجا که او وجود داشته است. ” او همچنین اطمینان حاصل کرد که از بازیگران و عوامل فیلم و خدا تشکر می کند. وقتی او به والدینش رسید ، آن وقت بود که همه چیز کمی از ریل خارج شد ، حداقل با توجه به واکنش مادرش دامالی ناموسوکه. وی در حالیکه دوربین مادر و خواهرش را قطع می کرد به نظر می رسید آماده اند از بین بروند ، “مادر من با پدرم ملاقات کرد ، آنها رابطه جنسی برقرار کردند ، شگفت آور است. مثل اینکه می دانید چه می گویم؟ و حالا من اینجا هستم.” . “او در مورد چه چیزی صحبت می کند؟” Damalie را می توان به عنوان خواهر بزرگتر دانیل بیان کرد.

بعداً در اتاق مطبوعات اسکار ، آن قسمت از سخنرانی متوجه این بازیگر 32 ساله شد. وی به خبرنگاران گفت: “مادر من احتمالاً قصد دارد برای من چیزهایی ارسال كند.” “من واقعاً نباید این حرف را می زدم … من می خواهم کمی از تلفن خود جلوگیری کنم.” ظاهراً ، مادرش “شوخ طبعی خوبی” دارد ، بنابراین ممکن است خیلی دردسر نداشته باشد. پس از همه ، او بحث خوبی دارد ، به خبرنگاران گفت ، “من فکر می کنم کاملاً واضح است که همه والدین ما رابطه جنسی داشته اند.” سخنرانی پذیرش کامل وی و واکنش خانواده اش را در ویدئوی بالا مشاهده می کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>