سخنرانی پینک در جوایز موسیقی بیلبورد 2021 | ویدئو

[ad_1]

پینک مهمان افتخار جوایز موسیقی بیلبورد امسال بود. خواننده 41 ساله و مادر دو فرزند پس از معرفی توسط خردسال و خردسال دوران کودکی خود ، جایزه آیکون را دریافت کرد و او را به دهمین و جوانترین دریافت کننده تاریخ تبدیل کرد. از افتخارات گذشته می توان به نیل دایموند ، استیوی واندر ، پرینس ، جنیفر لوپز ، سلین دیون ، شر ، جانت جکسون ، ماریا کری و گارت بروکس اشاره کرد. پینک برای بزرگداشت موفقیت خود ، نه تنها سخنرانی زیبایی ایراد کرد ، بلکه اولین اجرای خود را در این مراسم پس از 5 سال در کنار دختر 9 ساله اش ، ویلو هارت انجام داد.

“من کاری را که دوست دارم دوست دارم و افرادی را که دوست دارم این کار را انجام دهم دوست دارم و ما در کارهایی که انجام می دهیم بسیار ماهر هستیم ، اما مهم نیست که کسی به دیدن ما بیاید و با ما بازی کند ، بنابراین همه شما بچه ها در آنجا و سراسر جهان ، از اینکه بیرون آمدید متشکرم. از اینکه اجازه دادید همه ما با هم خوب شویم ممنونم “، شروع کرد. “این یک افتخار مطلق است و فقط یک رویا بزرگ است زیرا اگر به واقعیت تبدیل شود چه؟”

جایزه آیکون از نوازندگانی قدردانی می کند که “در جدول بیلبورد به برتری دست یافته اند و در موسیقی خود اثری پاک نشدنی دارند.” در بیانیه قبلی خود برای بیلبورد ، پینک گفت که او همیشه آرزو داشت “خواننده شود و عشق من به موسیقی را با جهان تقسیم کند”. وی ادامه داد: “سالها بعد ، دریافت جایزه نماد موسیقی Billboard Music جایزه سختی است! … لحظه واقعی” من را خرج کن “است و احساس فروتنی و برکت می کنم.” تبریک به صورتی!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>