سرنا ویلیامز به مصاحبه اپرا با مگان مارکل پاسخ می دهد

[ad_1]

سرنا ویلیامز همیشه پشت Meghan Markle را خواهد داشت. پس از ادای احترام قلبی به مگان در پی مصاحبه کامل او با اپرا وینفری ، این تنیسور بار دیگر در اولین قسمت سریال درخشش استوارت ویتزمن حمایت خود را از مگان نشان داد. در طول مصاحبه ، سرنا خاطرنشان کرد که چرا برای او بسیار مهم است که درمورد دوست قدیمی خود صحبت کند

سرنا گفت: “مگان یک فرد عالی است ، و من فکر می کنم مظهر قدرت ، مظهر اعتماد به نفس ، مظهر فقط ایثار و تجلی همه چیز فقط او و همه چیزهایی است که او پشت سر گذاشته است.” “من می دانم که کار آسانی نیست ، و از مصاحبه می فهمید که این کار آسان نبود ، اما او بسیار متین بود و هنوز هم کلاس زیادی داشت.”

وی همچنین خاطرنشان کرد که مگان “قوی ترین شخصی است که من می شناسم” ، افزود که “کسی را نمی شناسد که بتواند همه چیز را در چنین مقیاس جهانی اداره کند به گونه ای که مجبور باشد از پس چیزهای غیر واقعی – دقیقه به دقیقه برود”. حتی یک روز پس از روز. فقط یک دقیقه به دقیقه ، فقط یک ادعای غیر واقعی دیگر به او زده می شود. ”

سرنا و مگان برای اولین بار در سال 2010 در Super Bowl آشنا شدند و با هم رابطه برقرار کردند و از آن زمان با هم دوست بودند. در حالی که مگان تعداد انگشت شماری از مسابقات سرنا را در مسابقات US Open و ویمبلدون شرکت کرده است ، سرنا در عروسی های 2018 مگان به پرنس هری در مرکز و مرکز بود. ما عاشق این هستیم که این دو زن باورنکردنی حمایت خود را از یکدیگر نشان دهند! جملات شیرین سرنا درباره مگان را در حدود مارک 20:37 مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>