سرنا ویلیامز به مصاحبه اپرا با مگان مارکل پاسخ می دهد


سرنا ویلیامز همیشه پشت Meghan Markle را خواهد داشت. پس از ادای احترام قلبی به مگان در پی مصاحبه کامل او با اپرا وینفری ، این تنیسور بار دیگر در اولین قسمت سریال درخشش استوارت ویتزمن حمایت خود را از مگان نشان داد. در طول مصاحبه ، سرنا خاطرنشان کرد که چرا برای او بسیار مهم است که درمورد دوست قدیمی خود صحبت کند

سرنا گفت: “مگان یک فرد عالی است ، و من فکر می کنم مظهر قدرت ، مظهر اعتماد به نفس ، مظهر فقط ایثار و تجلی همه چیز فقط او و همه چیزهایی است که او پشت سر گذاشته است.” “من می دانم که کار آسانی نیست ، و از مصاحبه می فهمید که این کار آسان نبود ، اما او بسیار متین بود و هنوز هم کلاس زیادی داشت.”

وی همچنین خاطرنشان کرد که مگان “قوی ترین شخصی است که من می شناسم” ، افزود که “کسی را نمی شناسد که بتواند همه چیز را در چنین مقیاس جهانی اداره کند به گونه ای که مجبور باشد از پس چیزهای غیر واقعی – دقیقه به دقیقه برود”. حتی یک روز پس از روز. فقط یک دقیقه به دقیقه ، فقط یک ادعای غیر واقعی دیگر به او زده می شود. ”

سرنا و مگان برای اولین بار در سال 2010 در Super Bowl آشنا شدند و با هم رابطه برقرار کردند و از آن زمان با هم دوست بودند. در حالی که مگان تعداد انگشت شماری از مسابقات سرنا را در مسابقات US Open و ویمبلدون شرکت کرده است ، سرنا در عروسی های 2018 مگان به پرنس هری در مرکز و مرکز بود. ما عاشق این هستیم که این دو زن باورنکردنی حمایت خود را از یکدیگر نشان دهند! جملات شیرین سرنا درباره مگان را در حدود مارک 20:37 مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>