سریال BBC Life After Life Stars Fleabag’s Sian Clifford

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 24 فوریه: سیان کلیفورد در این جشنواره شرکت می کند

بی بی سی اقتباس از رمان پرفروش کیت اتکینسون ، زندگی پس از زندگی، به یک مجموعه چهار بخشی که برای پخش در BBC One و BBC iPlayer تنظیم شده است. این کتاب پیش از این در فهرست کوتاه جایزه داستان زنان قرار داشت و در سال 2013 برنده جایزه کتاب Costa شد ، بنابراین می دانیم که خوب خواهد بود. بازیگر پشم گوسفندسیان کلیفورد ، دختران دری‘ماریا لایرد ، و تبر کوچک ستاره جوشوا هیل ، داستان یک شخصیت اصلی به نام اورسولا را دنبال می کند که قبل از اینکه بتواند اولین نفس را بکشد ، می میرد.

این مجموعه در سال 1910 دنبال می شود ، اورسولا او را متولد می کند و بارها و بارها دوباره متولد می شود ، در یک دوره که نه یک ، بلکه دو جنگ های جهانی او خود را رو در رو با خود هیتلر می یابد ، و سریال هر بار که می خواهد زندگی جدیدی را طی کند ، سفر او را بررسی می کند. کلیفورد قرار است نقش سیلوی – مادر اورسولا – را بازی کند و در کنار جیمز مک آردل که نقش پدر اورسولا را بازی می کند و توماسین مک کنزی که نقش اورسولا را بازی می کند ، بازی می کند.

هنوز جزئیات تاریخ اکران اعلام نشده است ، اما انتظار داریم به زودی شاهد نمایش این سریال بر روی صفحه نمایش ما باشیم. چشم خود را برای به روزرسانی های آینده کنده نگه دارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>