سفر جاستین مرجان به آرایشگر مشهور شدنخوش آمدید به شکست بزرگ، جایی که برخی از تأثیرگذارترین چهره ها در صنعت زیبایی در لحظاتی که باعث ایجاد آنها شده اند تأکید می کنند – از خوب به بد و همه چیز در این بین. در اینجا ، جاستین مارجان ، آرایشگر مشهور ، نحوه کسب مشتری خود را در لیست A ، از جمله اشلی گراهام ، اولیویا کالپو و خلوع کارداشیان ، به اشتراک می گذارد.

علاقه جاستین مرجان به مو همه با ریختن کاسه شروع شد. در دهه 80 ، مادرش در 4 سالگی و تمام موهایش را از پشت به پایین ، مادرش او را برد تا آنچه را که فکر می کرد اصلاح شده است ، بدست آورد – و او سالن را با همه چیز خرد شده ترک کرد.

از نظر دیدگاه بسیار آسیب زا بود ، اما از آن زمان به بعد ، مرجان وسواس زیبایی داشت. در سن 12 سالگی ، او بعد از مدرسه با دوستان خود مجلات را ورق می زد و روندهایی را که می توانستند برای یکدیگر ایجاد کنند را بیرون کشید. “مرجان به POPSUGAR گفت:” من به وضوح به یاد می آورم كه مثل “ما برای زمستان باید یك آرایش یخی و برفی انجام دهیم”.

وقتی او در مدرسه راهنمایی اتو تخت بیرون آمد ، او فهمید که باید آن را داشته باشد. مرجان گفت: “این برای من یک تغییر دهنده زندگی بود زیرا من به طور طبیعی موهای پوستی و وز دارم.” “اگر قبل از ورود آهن صاف به بازار ، سالنامه های من را جستجو کنید ، همه در همه عکسهای خود موهای پوستی داشتند و ناگهان همه موهای صاف داشتند.” او هر روز صبح قبل از مدرسه بلند می شد و ساعتها موهایش را صاف می کرد و سعی می کرد موهایش را درست کند: “البته ، هنوز پشت سرم خراب بود ، اما من از انجام این کار لذت بردم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>