سفر جاستین مرجان به آرایشگر مشهور شدن

[ad_1]

خوش آمدید به شکست بزرگ، جایی که برخی از تأثیرگذارترین چهره ها در صنعت زیبایی در لحظاتی که باعث ایجاد آنها شده اند تأکید می کنند – از خوب به بد و همه چیز در این بین. در اینجا ، جاستین مارجان ، آرایشگر مشهور ، نحوه کسب مشتری خود را در لیست A ، از جمله اشلی گراهام ، اولیویا کالپو و خلوع کارداشیان ، به اشتراک می گذارد.

علاقه جاستین مرجان به مو همه با ریختن کاسه شروع شد. در دهه 80 ، مادرش در 4 سالگی و تمام موهایش را از پشت به پایین ، مادرش او را برد تا آنچه را که فکر می کرد اصلاح شده است ، بدست آورد – و او سالن را با همه چیز خرد شده ترک کرد.

از نظر دیدگاه بسیار آسیب زا بود ، اما از آن زمان به بعد ، مرجان وسواس زیبایی داشت. در سن 12 سالگی ، او بعد از مدرسه با دوستان خود مجلات را ورق می زد و روندهایی را که می توانستند برای یکدیگر ایجاد کنند را بیرون کشید. “مرجان به POPSUGAR گفت:” من به وضوح به یاد می آورم كه مثل “ما برای زمستان باید یك آرایش یخی و برفی انجام دهیم”.

وقتی او در مدرسه راهنمایی اتو تخت بیرون آمد ، او فهمید که باید آن را داشته باشد. مرجان گفت: “این برای من یک تغییر دهنده زندگی بود زیرا من به طور طبیعی موهای پوستی و وز دارم.” “اگر قبل از ورود آهن صاف به بازار ، سالنامه های من را جستجو کنید ، همه در همه عکسهای خود موهای پوستی داشتند و ناگهان همه موهای صاف داشتند.” او هر روز صبح قبل از مدرسه بلند می شد و ساعتها موهایش را صاف می کرد و سعی می کرد موهایش را درست کند: “البته ، هنوز پشت سرم خراب بود ، اما من از انجام این کار لذت بردم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>