سفیدی غیر قابل تحمل خدمه مو و آرایش هالیوود

[ad_1]

در سال 2019 ، زمانی که برخی از بازیگران سیاه پوست – از جمله ناتاشا روتول، اتحادیه گابریل، و تیفانی هدیش – ابتدا ابتدا شروع به صحبت کردن در تعداد بیشتری درباره تجربه ناامیدکننده مو و آرایش آنها در تلویزیون و مجموعه فیلم ها کردند ، داستان های آنها خاطرات ناخوشایند را برای من زنده کرد.

از 2007 تا 2011 ، در یک ویرایشگر زیبایی بودم زرق و برق، و اغلب از آنها دعوت می شد تا در سالنهایی که فداکاریهای ممتاز ارائه می شود ، به مطبوعات بپردازند. اما من معمولاً سرویس را رد می کردم: من به خوبی می دانستم که بعید است یک آرایشگر با مهارت برای کار با موهای من وجود داشته باشد – من بافت محکم پیچیده ای دارم و طبیعی بود ، اما در آن زمان ، آن را مستقیم می پوشیدم . گاهی اوقات ، من پیشاپیش از یک روزنامه نگار می پرسم که آیا سالن می تواند بافت من را در خود جای دهد یا خیر ، و پاسخ همیشه “البته!” بود. سپس برای قرار ملاقات رسیدم. وقتی آنها به سمت من می رفتند ، همیشه می توانستم لبخند عصبی آرایشگر من را تشخیص دهم … آنها به ندرت مشتری بلک روی صندلی خود داشتند.

در طول آن جلسات ، آرایشگر تمام تلاش خود را به کار می برد تا اعتماد به نفس کامل را ارائه دهد (که من می توانم از طریق آن درست ببینم). من می توانم با گفتگوی مودبانه کنار بیایم تا ناراحتی عمیق خود را بپوشانم. نشستن روی آن صندلی به امید بهترین حالت استرس زا بود ، اما بی سر و صدا انتظار بدترین حالت را داشت. با خودم فکر می کنم ، چرا روی زمین برای این ثبت نام کردم؟ حدس می زنم می خواستم باور کنم که شاید فقط همین یک بار بتوانم موهایم را در یک سالن مجلل به صورت رایگان انجام دهم و همه چیز درست شود.

در عوض ، آن لحظات ناخوشایند بود ، برعکس ناز کردن و مسلماً آرامش آور نبود. من باید به آرامی به حرفه ای که پشت سرم هستم و بدون آزرده خاطر کردن آنها راهنمایی کنم و سپس وانمود کنم که نتایج را دوست دارم. من هرگز سبک پیچیده یا برشی را نخواستم – فقط یک فوران هوا می خواستم. اما صاف کردن موهای طبیعی یک هنر است و متأسفانه در بیش از یک مورد ، وقتی آرایش مو هدف نبود ، با یک مدل موی شرم آور و پف دار سالن را ترک کردم.

من نیز غالباً از پیشنهادات رایگان برنامه آرایش چشم پوشی می کنم. آنها اغلب کم و بیش مانند فوران ها می رفتند. در این حالت ، من با آرایش نامطبوع بیرون می آمدم زیرا آرایشگر سایه مناسب رنگ پوست قهوه ای من را نداشت و یا نمی دانست کدام رنگ سایه چشم یا رژ لب به نظر می رسد.

هیچ رازی نیست که سردبیران زیبایی در سطح متوسط ​​حقوق زیادی دریافت نمی کنند ، اما این خدمات رایگان یکی از مزایای آن است. این آزارم می داد که اگرچه مشغول کار کردن الاغم بودم ، اما مزایایی را که همکاران پوست سبک تر و موهای موی سرم از آنها لذت می برد از دست می دهم. اما حداقل من نگران عکس گرفتن یا فیلمبرداری نبودم. من فقط وقتی به خانه می رسیدم آرایش را پاک می کردم یا روز بعد موهایم را دوباره می کردم. هنگامی که من در بود زرق و برق، اینستاگرام هنوز منفجر نشده بود. اگر من امروز هنوز در آن شغل بودم ، با توجه به این واقعیت که انتظار می رود پس از همه این اتفاقات سلفی بگذارد ، گلایه های من بیشتر می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>