سفیر Olay بانو لشور در مورد اهمیت SPF صحبت می کند


ضد آفتاب قبلاً موضوع کاملا کسل کننده ای بوده است. ذهن ما اغلب مستقیماً به زیر می رود: کرمهای سفید ضخیم که بوی خوبی ندارند و قطعاً زیر آرایش خوب نمی مانند. اما زمان تغییر کرده و SPF مدرن نیز تغییر کرده است. آنها ظرافت بیشتری دارند ، برای انواع پوست و رنگ ها مناسب هستند و فرمول های مختلفی دارند. حتی بهتر از این ، ما افراد بسیار باورنکردنی داریم که اهمیت SPF را به ما یادآوری می کنند ، از جمله بانوی لشور. رپ ، ترانه سرا و تهیه کننده انگلیسی با Olay همکاری کرده اند تا همه ما را در هنگام یادآوری استفاده از SPF (و استفاده مجدد از آن) تحت کنترل قرار دهد و ما در این زمینه با او آشنا شدیم.

POPSUGAR: سفیر اولای بودنت را تبریک می گویم! چرا از این همکاری هیجان زده شدید؟

بانوی لشور: وقتی جوان تر بودم ، یک پرستار کودک داشتم که از Oil of Olay استفاده می کرد. در آن زمان توانایی پرداخت آن را نداشتم ، بنابراین همیشه وقتی او در آنجا بود و من آن را دوست داشتم از آن استفاده می کردم. برای من کاملا نوستالژیک است. من به یاد می آورم که تبلیغات Olay را در زمان کودکی خودم می دیدم و اکنون چهره آن هستم – این ذهن را به باد می دهد!

PS: ما خیلی دوست داریم کمی در مورد رابطه شما با زیبایی و مراقبت از پوست بشنویم.

LL: صادقانه بگویم ، من واقعاً هرگز یک برنامه معمول نداشتم ، فقط می دانستم که همیشه باید آرایش را از بین ببرم. در حین قفل کردن ، من در حال شکستن بودم ، بنابراین تصمیم گرفتم درباره چگونگی کمک به آکنه و رنگدانه تحقیق کنم. در همان زمان ، اولای به من نزدیک شد ، که زمان بندی باورنکردنی بود. آنها برخی از محصولات را برای من ارسال کردند و به محض شروع استفاده از مرطوب کننده Olay Regenerist Whip SPF [which contains SPF 30 with UVA and UVB protection] چهره من کاملاً صاف احساس شده و از آن زمان دیگر استفاده از آن را متوقف نکرده ام.

PS: آیا می توانید کمی بیشتر در مورد اینکه چرا استفاده از SPF برای شما مهم است صحبت کنید؟ چه زمانی به اهمیت SPF در کارهای روزمره خود پی بردید؟

LL: صادقانه بگویم که با شما صادقانه بگویم ، من تا آن زمان که کار با Olay را شروع نکردم واقعاً در مورد SPF شناخت چندانی نداشتم. وقتی مختصری از مواردی را که باید در آگهی تبلیغاتی قرار دهم خواندم ، متوجه شدم که SPF برای افراد رنگین پوست نیز ضروری است. احساس کردم در آن زمان سفیر بودن بیش از استفاده از این محصول در جوانی من هدف داشته است. احساس کردم که باید آگاهی را به افرادی که شبیه من هستند و همچنین تصوری از اهمیت آن برای پوست ما ندارند ، برسانم. من واقعاً آن را درک نمی کردم و فکر می کنم بیشتر اوقات وقتی مردم چیزی را نمی فهمند که علاقه کمتری به کشف چگونگی چرایی ها دارند. من فکر می کنم بسیار مهم است که اکنون باید آن شخص باشید تا موضوع را روشن کند.

PS: شما قبلاً اشاره کردید که در طی آن از پوست محافظت کنید رقص روی یخ مهم بود ، می توانید کمی بیشتر در این مورد صحبت کنید؟

LL: من همیشه در یک محیط سرد قرار داشتم ، بنابراین پوست من بسیار خشک می شود و لب های من ترد تر است. من همیشه مرطوب کننده Olay Regenerist Whip SPF (35 پوند) را با خود به آموزش می برم تا قبل از ادامه و بعد از آن از آن استفاده کنم و این باعث می شود پوست همیشه مرطوب بماند.

PS: ما دوست داریم کمی بیشتر در مورد روند نوشتن شما بدانیم؟ چگونه شروع به نوشتن چنین کمپین حماسی مانند Olay خود می کنید؟

LL: همه چیز با beatbox شروع می شود. به محض اینکه مختصری برای من ارسال شود ، چیزهای اصلی را یادداشت می کنم و در سراسر آن به یک ملودی جذاب می پردازم. سپس ، من ضرب و شتم چگونه صدای ضرب آهنگ را ضبط کردم و آن را از استودیوی خانگی خودم ضبط کردم.

منبع تصویر: Olay

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>