سلبریتی ها در 2000s از لباس های مخصوص مخمل مخمل استفاده می کنند

[ad_1]

به یاد دارید که افراد مشهور نمی توانستند از لباس های ورزشی مخملی سیر شوند؟ خوب ، احیای فیلم “بننیفر” ما را از یک سوراخ خرگوش پایین برد ، و در همه زمان هایی که افراد مشهور نمی توانستند لباس های ژاکت دنج خود را در جمع متوقف کنند ، به گذشته نگاه می کنیم. در واقع ، آنها فقط هنگام انجام کارها ، بلکه حتی در مسابقات فرش قرمز آنها را نمی پوشیدند. (جنیفر لوپز مطمئناً در حالی که از سال 2003 با بن افلک ملاقات می کرد لباس های ورزشی شاداب خود را دوست داشت!) در آن زمان شما نمی توانستید سر خود را برگردانید و یا مجله ای را بردارید بدون اینکه در یکی از این لباس های گرم و رنگارنگ شخصی معروف را ببینید. بله ، ما به شما ، پاریس هیلتون ، لیندسی لوهان و کیم کارداشیان نگاه می کنیم.

ما حتی در سال گذشته شاهد احیای مجدد روند هستیم ، از جمله مجموعه هایی که کلمات خیره کننده ای در پشت آن نوشته شده است. یکی از نگاههای نوستالژیک مورد علاقه ما باید از لیندسی باشد ، که لباسهای خود را روی موکت قرمز با فلیپ فلاپ می پوشید ، نه کمتر! پیش رو ، لطفاً به ما عادت دهید و نگاهی به این لحظات به یاد ماندنی لباس ژاکت بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>