سلبیس پس از تیراندازی در آتلانتا به # نفرت آسیا را متوقف کنید

[ad_1]

افراد مشهور در مورد حادثه تلخ تیراندازی اسپا در منطقه آتلانتا در 16 مارس در آمریکا ، که منجر به کشته شدن هشت نفر شد ، شش نفر از آنها زنانی از نژاد آسیایی بودند. این قتل ها در میان موج حملات اخیر علیه آمریکایی های آسیایی-آمریکایی انجام می شود ، در نتیجه بسیاری از پاسخ ها ترکیبی از غم و اندوه ، عصبانیت و ناامیدی از سد نژادپرستی و خشونت مداوم و کنترل نشده است.

“این قتل ها و اقدامات بیشمار خشونت آمیز و تخریب مشاغل و تروریسم سفید در جوامع ما دلیل مستقیم سیاستمداران و رهبران شعله های ضد آسیایی را شعله ور می کنند و از ما به عنوان یک گوسفند برای یک بیماری همه گیر جهانی استفاده می کنند. از نظر تاریخی مهاجران آسیایی جزی چونگ در یک پست اینستاگرامی در 17 مارس گفت. او تنها نیست ، با ستارگانی مانند دانیل دا کیم ، لانا کاندور ، جورج تاکی و افراد دیگر از شبکه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن احساسات خود در مورد تیراندازی و حملات اخیر استفاده می کنند. می توانید اظهارات آنها را به طور کامل در آینده بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>