سلست در Lockdown ، اجرای زنده و مستندش

[ad_1]

پاریس ، فرانسه - 23 نوامبر: سلست برای یک جلسه پرتره اختصاصی در Salle Pleyel در 23 نوامبر 2019 در پاریس ، فرانسه عکس می گیرد.  (عکس از دیوید ولف - پاتریک / Redferns)

Lockdown برای بسیاری از ما در انگلیس سخت بوده است ، اما به خصوص در صنعت سرگرمی سخت بوده است. مکان های موسیقی ، کلوپ های شبانه و مجریان موسیقی انگلستان در معرض تصمیمات دولت انگلیس و چرخش های مداوم قرار داشتند و سرانجام ، همه چیز تغییر می کند. در حالی که سالن های جشنواره توانسته اند درهای خود را در این ماه باز کنند و جشنواره ها شروع به برگزاری می کنند ، این طعم ترش را در زبان هنرمندان در همه جا باقی می گذارد ، که کمتر از گذشته احساس حمایت از دولت خود می کنند. یکی از این هنرمندان ، سلست ، خواننده و ترانه سرا برنده جایزه بریت است و ما با او درگیر شدیم تا در مورد زندگی پس از قفل کردن ، اجرای زنده پس از همه گیری ، و آنچه در آینده است صحبت کنیم.

وی به POPSUGAR گفت: “این ماشین کاملاً غلتکی بوده است ، زیرا در ابتدای قفل کردن ، اگرچه بارهای زیادی از ما جلوگیری می شد ، اما من در آن کاملا احساس آزادی کردم.” “این اولین بار در چند سال گذشته بود که از تقویم خارج می شدم و نمی دانستم چهار ماه آینده هر روز چه کاری انجام می دهم. من احساس آزادی و خودانگیختگی می کردم و مجبور نبودم واقعاً در مورد هر چیزی در آینده فکر کنید. من شروع به مصرف هر روز در روز خود کردم ، که واقعاً آزاد کننده بود.

همراه با آزادی تازه پیدا شده ، سلست به دلیل جدایی اخیر چند ماه آشفته ای داشت. “من در یک سال و نیم گذشته رابطه داشتم ، بنابراین این بسیار سخت بوده است. من احساس محافظت می کنم که در مورد آن خیلی عمیق صحبت کنم ، برای محافظت از احساسات آن شخص. این یک چیز عجیب است وقتی که شما یک موسیقی دان هستید ، زیرا شما به وضوح در مورد زندگی واقعی خود آواز می خوانید ، “توضیح داد. علیرغم دشواری های ناشی از جدایی ، خواننده کاملاً معتقد است که همه چیز به دلیلی اتفاق می افتد و درس های ارزشمندی برای یادگیری وجود دارد. “با هر آنچه که ما تجربه می کنیم ، ما چیزی یاد گرفته ایم. شما ممکن است هنوز در مورد آن اشک آور شوید ، یا ممکن است فکر کنید که بارهایی را که با آن شخص به اشتراک گذاشته اید و آن را از دست داده اید و واقعاً ناراحت هستید. از آن احساسات کمی کمرنگ می شود “.

لندن ، انگلستان - 18 فوریه: (فقط استفاده از تحریریه) سلست در طی جوایز BRIT 2020 در O2 Arena در 18 فوریه 2020 در لندن ، انگلیس تغییر شکل می دهد.  (عکس از سمیر حسین / WireImage)

به نظر می رسد که اجرای زنده دوباره به سلست کمک کرده است تا در هنر خود غرق شود و در عین حال از این هنر برای پردازش احساساتش استفاده کند. “هر کاری که می کنم ، من همیشه تمام وجودم را به آن می دهم و این در این مدت بسیار به من کمک کرده است. شاید آغاز یک دوره کاملا تحول آفرین برای یافتن دوباره اعتماد به نفس ، عزت نفس و فقط ملاقات و گفتگو با انواع مختلف مردم. من پنج روز به طور مستقیم از محاصره شدن توسط افراد مختلف احساس گرما کرده ام. ”

این احساسات مثبتی مانند احساساتی است که طی 16 ماه گذشته از این صنعت ربوده شده است و بهبودی از آن مدتی طول کشیده است. “انجام یک نمایش کاملاً طبیعی بود و احساس می کردم زمان آن فرا رسیده است. در سال گذشته لحظاتی وجود داشته که فکر می کردم” اوه ، آن زمان می رسد “و من خجالت کشیدم دور از آن ، در حالی که این بار ، من آماده بودم که بروم و همه چیز را به آن بدهم. ”

“هر کاری که می کنم ، من همیشه تمام وجودم را به آن می دهم و این در این مدت بسیار به من کمک کرده است. شاید آغاز دوره ای کاملا تحول آفرین برای یافتن دوباره اعتماد به نفس خودم باشد.”

این اجرا خود در Union Chapel انجام شد ، مکانی که سلست برای طولانی ترین زمان می خواست در آن اجرا کند. وی توضیح داد: “این فقط چنین فضایی را در خود جای داده است. حتی اگر تنها در آن بایستید ، می توانید احساس کنید که سابقه زیادی دارد.” “آلبوم من در ژانویه منتشر شد و این اولین باری بود که مجبور شدم آن را به صورت زنده در مقابل تماشاگران اجرا کنم. من واقعاً نگران بودم که مجبورم آهنگهای موفق تجاری خود را که در این آلبوم نیست اجرا کنم ، اما من نکردم [have to do that] تمام هفته. نمایش ها خیلی خوب پیش رفتند ، بنابراین خوشحالم که به اسلحه هایم پایبند ماندم. “

همراه با اجرای خود ، سلست به ما گفت که خودش و تیمش یک فیلم مستند در این هفته ساخته اند که احساسات بازگشت به موسیقی زنده را به تصویر می کشد. نامیده می شود با نمایش، خواننده توضیح داد که “این کار پس از پرداختن به برخی از مسائل دشوار شخصاً ، و جهانی برای همه است ، و درباره این است که بگوییم همه چیز باید ادامه یابد. خوب آمدن. من دیروز آن را در مجموعه ویرایش تماشا کردم ، و احتمالاً بهترین چیزی است که از نظر محتوای محتوای من وجود دارد. این تصویری کاملا صادقانه از خودم در حوزه های مختلف عملکرد و آنچه در آن زمان است دیده می شود که روی صحنه است و در پشت صحنه چیست و همه چیز از این دست. بنابراین من واقعاً واقعاً به این مسئله افتخار می کنم. “

از نظر نحوه تأثیر همه گیر شدن صنعت موسیقی ، و آنچه متولیان اقدامات برای نجات آن انجام داده اند ، تحت تأثیر سلست قرار نگرفته است. وی توضیح داد: “من دوست دارم اگر دولت ما کمی صافتر با ما بود و اگر آنها جلوی چشم بستن بر روی برخی چیزها را بگیرند ،” در حال حاضر کارهای زیادی در حال انجام است که من انجام نمی دهم من واقعاً موافق نیستم. من فکر می کنم که اکنون از دولت ما کاملاً بیمار است و من واقعاً از آنها حمایت نمی کنم. هم خانه من و من در مورد آن زیاد صحبت می کنیم ، و اینکه شما می توانید کاملاً درمانده باشید. بسیاری از ما دوستان در سال گذشته به دلیل این احساس فقط داشتن چیزی برای گفتن احساس سر و صدا کردند ، اما احساس کردند جایی برای ابراز این عقاید وجود ندارد. “

وی افزود: “من فقط نمی توانم صبر كنم كه این كاملاً واقعاً تمام شود ، زیرا من فكر می كنم كه یك جنبه شوم در دولت ما بوجود آمده است. این موارد خاصی را برجسته می كند كه از نظر سانسور و مفهوم رایگان بودن به معنای واقعی است و زندگی در دموکراسی به معنای واقعی است. امیدوارم که این موج به زودی به پایان برسد و نوری بر حقایق برخی از رفتارهای ضعیف برخی از افراد کنترل شود. این اتفاق هنکوک اتفاق افتاده است ، فقط یک. من فقط نمی توانم صبر کنم تا آنها فقط از بین بروند. ”

علیرغم این واقعیت که برخی افراد با دولت طرف هستند ، سلست معتقد است كه صادقانه بودن در مورد عقایدش بسیار مهم است “در غیر این صورت وانمود كردن اینكه فکر می كنید و چیزی غیر از این احساس می كنید ، یا سانسور خودتان دردناك است ، زیرا نگران هستید كه از گروه خاصی از طرفداران یا پلت فرم خاصی که از این موارد پشتیبانی می کند ناراضی باشم. من ترجیح می دهم اساساً احساس رضایت داشته باشم تا سانسور. “

منبع تصویر: سلست

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>