سلنا گومز روزمره تمرین را در TikTok به اشتراک می گذارد | ویدئو

[ad_1]

اینگلوود ، کالیفرنیا: در این تصویر که در تاریخ 2 مه منتشر شد ، سلنا گومز در Global Citizen VAX LIVE: کنسرت برای اتحاد مجدد جهان در استادیوم SoFi در Inglewood ، کالیفرنیا شرکت می کند.  Global Citizen VAX LIVE: کنسرت اتحاد مجدد جهان در 8 مه 2021 پخش خواهد شد. (عکس از کوین مازور / گتی ایماژ برای Global Citizen VAX LIVE)

سلنا گومز نگاهی اجمالی به برنامه تمرینی خود در خانه می دهد. در روز سه شنبه ، فقط قتلها در ساختمان بازیگر یک تیک توک ارسال کرد که به اشتراک می گذارد این روزها چه تعداد از تمرینات ورزشی او به نظر می رسد. وی این ویدیو کلیپ را زیر عنوان “احساس عالی … و همچنین …”.

به نظر می رسد گومز با یک دست تمرین می کند – آیا وقتی با دوستان هستند تمرینات بهتر نیستند؟ با کمک مربی دیرینه گومز ، ایمی روزوف دیویس ، گروه حرکات کامل بدن را مانند اسکوات سومو ، مشت های بالای سر با دمبل ، ضربات الاغ و بلند شدن پا با وزن مچ پا به پایان رساند. حال ، اگر فقط می توانستیم لیست پخش پمپ آنها را کشف کنیم!

ما در این ویدئو مشاهده کردیم که گومز در حال نشستن با وزنه است ، اما در سال 2018 ، دیویس به POPSUGAR کمی بینش داد که چه حرکاتی را دوست دارد با گومز استفاده کند ، از جمله حرکت به سمت حرکت اب. دیویس گفت: “شما نمی توانید با تخته غلط بروید.” “بسیاری از حرکت های مختلف روی تخته وجود دارد – کوهنوردان کوه ، پیک ، تک پا ، آرنج تا دست … تنوع زیادی وجود دارد!” بعلاوه ، آنها نه تنها برای هسته اصلی شما چالش برانگیز هستند. وی گفت: “اگر فرم خود را درست کنید ، آنها کل بدن را کار می کنند.” نگاهی به تمرینات بدن سازی گومز در پیش رو بیاندازید و اگر می خواهید برنامه خود را تغییر دهید یادداشت برداری کنید.

@سلنا گومز

احساس عالی بودن… بلکه

♬ swing lynn – ✮❦lovdfilmz❦✮⋆

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>