“سمت وحشی” نورمانی در طول زمان سخت با مادر به او کمک کرد

[ad_1]

لوس آنجلس ، کالیفرنیا - 02 اکتبر: (توجه ویراستاران: این تصویر روتوش شده است) در این تصویر که در 2 اکتبر منتشر شد ، نورمانی در Savage X Fenty Show Vol Rihanna شرکت می کند.  2 ارائه شده توسط Amazon Prime Video در مرکز همایش های لس آنجلس در لس آنجلس ، کالیفرنیا ؛  و در 2 اکتبر 2020 پخش می شود. (عکس توسط Jerritt Clark/Getty Images برای Savage X Fenty Show Vol. 2 ارائه شده توسط Amazon Prime Video)
در حالی که یکی از بزرگترین موفقیتهای نورمانی کردی “انگیزه” است ، اما انگیزه شخصی او در قالب مادرش ، آندره همیلتون ظاهر می شود. کردی در بیانیه مطبوعاتی انجمن سرطان آمریکا گفت: “مادرم قهرمان من است و من بدون او زنی که امروز هستم ، نبودم.” در سال گذشته ، خواننده 25 ساله هنگام کار بر روی موسیقی جدید و ویدئوی بخار “Wild Side” به دلیل تشخیص سرطان مادرش دچار مشکل شد. “این برای دومین بار بود که او مجبور به سرطان می شد. اولین بار من چهار ساله بودم. بنابراین برای یک بار دیگر این اتفاق می افتد ، در چنین لحظه محوری و پررنگ تری برای حرفه من. … لحظات زیادی وجود دارد که من دوست داشتم او گفت ، “من باید در خانه باشم” و احساس گناه کردم که نتوانستم از نظر جسمی در کنار او باشم. ” توان 106.

“قدرت او در طول تجربه او نیرویی بوده است که من صادقانه به آن احتیاج داشتم تا حتی بتوانم اجازه دهم این حتی یک فکر باشد.”

وی ادامه داد: “برای من ، این کاری که من توانستم به دنیا ارائه دهم ، واقعاً من را نجات داد ،” “حتی وقتی در حال گذراندن دوره شیمی درمانی و تشعشعات خود با FaceTime با او بودم ، و فقط می خواستم که او را در جریان این ویدئو و نحوه پخش موسیقی قرار دهم ، واقعاً او را از عهده این کار برآورد. این باعث خانواده من شد در تاریک ترین زمان زندگی ما. ”

از طریق پستی و بلندی ها ، همیلتون یکی از بزرگترین حامیان کردی بوده است. “او می گوید:” عزیزم ، من خوب می شوم. آنچه من نیاز دارم شما این است که تمرکز کنید. من نیاز دارم که شما Normani باشید. من نیاز دارم که شما بهترین نسخه از خودتان باشید. من به شما نیاز دارم که به سختی کار خود ادامه دهید. ما باید این موسیقی را بیرون بیاوریم. ما باید جهان را تحت تأثیر قرار دهیم. ” “هر چیزی که مادر من بگوید ، کاملاً صادقانه بگویم ، من معتقدم … قدرت او در طول تجربه او نیرویی بود که من صادقانه به آن احتیاج داشتم تا حتی بتوانم اجازه دهم این حتی یک فکر باشد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>