سه گانه جورجیا تیلور-براون در مسابقات آمادگی برای بازی های المپیک

[ad_1]

لیدز ، انگلستان - 02 نوامبر: جورجیا تیلور-براون از بریتانیای کبیر عکسی را به مناسبت اعلام رسمی سه گانه های انتخاب شده به تیم GB برای بازی های المپیک 2020 توکیو 2020 در 02 نوامبر 2020 در لیدز ، انگلیس عکس گرفت.  (عکس از الکس لیوسی / گتی ایماژ برای انجمن المپیک انگلیس)

هنگامی که اعلام شد بازیهای المپیک تابستانی 2020 لغو شده است ، بسیاری از اهداف Team GB باید متوقف شده و تمرینات آنها با نرمال بودن جدید تمرینات خانگی سازگار شود. برای جورجیا تیلور-براون ، ورزشکار سه گانه ، كه فقط در چند ماه كوتاه اولین بازی خود را در بازی های المپیك تابستانی 2021 در توكیو انجام می دهد ، او هر چه می تواند آماده شود.

اشتیاق تیلور-براون به شنا و دویدن از 15 سالگی به مسابقات سه گانه وارد شد ، او را وادار به پیوستن به تیم استعدادیابی سه گانه بریتانیا و رقابت در میان سایر ورزشکاران مشتاق کرد. “من در یک خانواده بسیار اسپرت بزرگ شدم. از کودکی این شانس را داشتم که توانستم هر ورزشی را که می خواهم امتحان کنم. می دانستم که می خواهم یک ورزشکار حرفه ای باشم ، بنابراین تصمیم گرفتم که به مسابقات سه گانه حرکت کنم و ببینم تیلور-براون به POPSUGAR گفت.

دانش آموخته ورزش و ورزش دانشگاه لیدز بکت در حال حاضر در سراسر جهان در مسابقات ژاپن ، آلمان و کانادا شرکت کرده است. اما ، نمایندگی تیم GB در یکی از مهمترین رویدادهای ورزشی در جهان رویای او است. “تمام آنچه که من همیشه می خواستم این بود که المپیایی باشم و نماینده کشورم باشم ، و اکنون این به یک واقعیت تبدیل شده است. من از اینکه به آرزوی خود پایبند هستم بسیار به خودم می بالم.”

05 سپتامبر 2020 ، هامبورگ: سه گانه: مسابقات جهانی سه گانه ITU / مسابقات جهانی.  فلورا دافی از برمودا (لر) ، جورجیا تیلور-براون از بریتانیای کبیر و لورا لیندمان از آلمان پس از مسابقه نخبگان زنان در پارک شهر ، در مراسم اهدای جایزه بر روی سکو قرار دارند.  عکس: Axel Heimken / dpa (عکس از Axel Heimken / اتحاد تصویر از طریق گتی ایماژ)منبع تصویر: گتی ایماژ / آکسل هیمکن

این بازیکن 27 ساله که اخیراً در مسابقات سه گانه جهانی Hamburg Wasser World 2020 مقام اول را کسب کرده است ، 25 ساعت در هفته در هر سه ورزش (شنا ، دوچرخه سواری و دویدن) تمرین می کند. تیلور-براون گفت که از مسابقه دادن و بدن خود را تحت فشار قرار می دهد تا ببیند چه کاری می تواند احساس خوشبختی کند.

“تمام آنچه که من همیشه می خواستم این بود که یک المپیک باشم و نماینده کشورم باشم ، و اکنون این به یک واقعیت تبدیل شده است. من از اینکه به آرزوی خود پایبند هستم بسیار افتخار می کنم.

علیرغم آسیب دیدگی شدید پا که در سال 2014 متحمل شد – که منجر به جراحی برای شکستگی استرس ناویک – شد ، او فاش کرد که دویدن قسمت مورد علاقه او در مسابقات سه گانه است. “وقتی دو پا شدم ، خوشحالم و می دانم که ایمن هستم. همه چیز در شنا و دوچرخه بسیار سریع و بی نظم است ، اما در حال فرار ، آرامش پیدا می کنم و واقعاً فقط می توانم روی خودم تمرکز کنم ” تیلور-براون اعتراف کرد که اعصاب را به اندازه احساس جوانی احساس نمی کند. وی گفت: “قبل از این ، عصبی می شوم. (اما) الان خیلی سردتر شده ام”. “هنگامی که من در واقع در سایت مسابقه هستم ، و با هم تیمی هایم و بقیه دخترانی که با آنها رقابت می کنم ، آرام می شوم و از مسابقه واقعا هیجان زده می شوم. من فقط دوست دارم آنجا باشم”. dpatop - 05 سپتامبر 2020 ، هامبورگ: مسابقات سه گانه: سری مسابقات جهانی سه گانه ITU / قهرمانی جهان.  جورجیا تیلور-براون از بریتانیای کبیر برنده مسابقه نخبگان زنان در پارک شهر است.  عکس: Axel Heimken / dpa (عکس از Axel Heimken / اتحاد تصویر از طریق گتی ایماژ)منبع تصویر: گتی ایماژ / آکسل هیمکن

بر اساس گزارش سال 2019 انجمن ارتباطات ورزش سه گانه ، زنان در سال 2018 32 درصد از جمعیت سه گانه را تشکیل می دادند ، در حالی که در سال 2013 این تعداد 26 درصد بود. و در حالی که تیلور-براون تأیید می کند که “بسیار خوش شانس است که در ورزشی که مخفف نابرابری است “، او دوست دارد این را در همه ورزش ها ببیند. وی گفت: “من فکر می کنم همه چیز در مسیر درست پیش می رود ، اما هنوز کارهای زیادی باید برای زنان انجام شود تا از فرصت های برابر ، پوشش برابر ، حقوق برابر ، احترام برابر برخوردار شوند”.

همانطور که فدراسیون سه گانه انگلیس متعهد به مقابله با نابرابری می شود ، تیلور-براون برای ورزشکاران مشتاق که مایل به پیوستن به این رشته چند رشته ورزشی هستند ، توصیه هایی دارد.

“هرگز به پهلو نگاه نکنید. نگران کاری که دیگران انجام می دهند نباشید. روی خود تمرکز کنید ، به بدن خود گوش فرا دهید و آنچه را که لازم دارد به او بدهید. و همیشه به یاد داشته باشید که از کاری که انجام می دهید لذت ببرید. زندگی بسیار کوتاه است تا در کاری نباشد که تو را پر از هیجان نمی کنم و لبخندت می کنم “.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>