سوالات پوست خشک Eucerin برای زمستان

[ad_1]

حمام های گرم ممکن است شکل مورد علاقه خود برای مراقبت از خود باشد ، اما بهتر است در زمستان از آنها استفاده نکنید. بله ، آب گرم احساس آرامش می کند اما دکتر لافتا توصیه می کند به جای آن در آب ولرم خیس بخورید. چرا؟ حمام یا دوش آب گرم می تواند محتوای چربی طبیعی پوست را کاهش داده و پوست را خشک و خارش دار کند.

زمستان همچنین زمان مناسبی است تا نگاهی دوباره به روند روزمره خود بیندازید و موادی را که باعث رطوبت ورشکسته شدن پوست می شوند دوباره بررسی کنید. دکتر لافتا گفت: “ما اغلب فراموش می کنیم که رژیم مراقبت از پوست خود را در زمستان که مقاومت پوست مانع کمتری می شود ، تنظیم کنیم. “استفاده از AHA و BHA را کاهش یا متوقف کنید ، زیرا ممکن است روی پوست بسیار خشن باشد و به یک پاک کننده ملایم بروید.”

تمیز کردن ملایم در مورد شستشوی دست نیز صدق می کند. در میان بیماری همه گیر COVID-19 ، ما بیش از هر زمان دیگری دستهای خود را می شویم ، به این معنی که پوست بسیار خشک و کم آب به نظر می رسد. طبق گفته گریفیتس ، شما باید فرمول صابونی را جایگزین کنید که شستن دستها را در اولویت قرار می دهد ، همانطور که پوست را با رطوبت بازیابی می کند. حتماً با یک لوسیون دست نیز پیگیری کنید. فرمولی مانند کرم دست اوره Eucerin UreaRepair PLUS 5٪ می تواند تسکین فوری و طولانی مدت را ایجاد کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>