سوراخ گوش های حلزونی: هر آنچه لازم است بدانید

[ad_1]

وست وود ، کالیفرنیا - 22 مارس: ریحانا بازیگر / خواننده در 22 مارس 2015 در وست وود ، کالیفرنیا به نمایش برتر

منبع تصویر: گتی / آکسل / بائر-گریفین / فیلم مجیک

روزهایی که گزینه های سوراخ کننده گوش شما به هر چیزی که می توانستید در کیوسک مرکز خرید ، که فقط فقط لاله گوش شما بود ، محدود می شد ، گذشته است. جدیدترین گرایش ها جایگذاری و سبک های جدیدی را با پیرسینگ نشان می دهد که آثار هنری بسیار ریزی هستند. سوراخ های تراگوس ، تنش ، مارپیچ ، رودخانه و حتی صورت فلکی – لیست گزینه ها همچنان ادامه دارد ، اما سوراخ کنیج مورد علاقه افراد مشهور است.

این سوراخ کردن که در وسط گوش ، با نام مستعار جلو و مرکز واقع شده است ، واقعاً سر را برمی گرداند. (کافیست از Dove Cameron گرفته تا Rihanna گرفته تا Chloë Grace Moretz از همه س askال کنید.) با توجه به کاربردهای متنوع ، تقریباً با شکل و اندازه گوش همه کار می کند و بسته به نوع جواهرات شما به راحتی قابل تنظیم است. اگر می خواهید در این ماه یک سوراخ جدید به مجموعه خود اضافه کنید اما از همه کارهای کلاسیک آزمایش شده و واقعی خسته شده اید ، این مکان بی نظیر می تواند همان چیز باشد. برای کمک به شما در تشخیص اینکه آیا سوراخ کنچک برای شما مناسب است ، به خواندن ادامه دهید.

سوراخ کننجی چیست؟

سوراخ کنف ، که از قسمت داخلی گوش شما عبور می کند ، به زیبایی با جواهرات دیگر لوب یا غضروف جفت می شود. مهمترین مزیت این قرارگیری رو به جلو است. جانی پیرس ، سوراخ کننده در Nine Moons Piercing مستقر در NYC ، به POPSUGAR گفت: “این یک سوراخ است که شما و دوستانتان به وضوح می توانید از آن قدردانی کنید.”

هنگامی که این کار را برای اولین بار انجام می دهید ، سوراخ کننده شما به احتمال زیاد از یک گل میخ پشت صاف استفاده می کند تا بتواند به خوبی بهبود یابد. پیرس گفت: “این بدان معنا نیست که شما به عنوان تنها گزینه خود با یک توپ نقره ساده گیر کرده اید.” “تعداد زیادی گل میخ منحصر به فرد و خلاقانه وجود دارد که فرم طبیعی خرچنگ شما را تکمیل می کند.”

سوراخ کنخوری چقدر بهبود می یابد؟

پیرس گفت: “زمان بهبودی شش تا نه ماه است ، همان طول سوراخ كردن غضروف های كلاسیك شما” ، اما بسته به فرد متفاوت است. فقط توجه داشته باشید: بهبود آن از سوراخ کردن استاندارد لاله گوش ساده تر خواهد بود. دلیل آن به جریان خون برمی گردد. لوئیزا اشنایدر ، مدیر عامل و بنیانگذار Rowan گفت: “غضروف ها از نظر خون بسیار محدود هستند ، بنابراین بهبودی کندتر می شود.

نکته ای خوب برای بهبود سریع: با بالش مسافرتی به شکل دونات بخوابید تا مستقیم روی سوراخ سوراخ جدید خوابیده باشید. وب سایت ناین مون پیرسینگ توصیه می کند: “به جای استفاده از گردن ، سعی کنید با گوش خود را در سوراخ دونات بخوابید.” بهترین کار این است که در حین بهبودی نخاع ، رویکرد دستی داشته باشید – جواهرات را نچرخانید ، بچرخانید یا حرکت ندهید. دست نزدن به آن آسان تر خواهد بود زیرا برخلاف بیشتر سوراخ های گوش داخلی ، کانچ در مواردی مانند هدفون تداخل ایجاد نمی کند. پیرس گفت: “شما مجبور نخواهید شد از AirPod های محبوب خود دست بکشید.”

هنگامی که سوراخ کنچک شما به طور کامل بهبود یافت ، شما این گزینه را دارید که آن را به یک حلقه یا گل میخ تغییر دهید. این زمانی است که لذت واقعاً آغاز می شود. شما می توانید چرخش خلاقانه خود را با جواهرات خود جلوه دهید و هدف این است ، نه؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>