سوفی ترنر برای اولین بار از زمان GoT رنگ مو قرمز دارد

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 19 ژانویه: سوفی ترنر در بیست و ششمین دوره جوایز سالانه انجمن بازیگران سینما در سالن نمایش The Shrine Auditorium در 19 ژانویه 2020 در لس آنجلس ، کالیفرنیا شرکت کرد.  721384 (عکس از مایک کوپولا / گتی ایماژ برای ترنر)

سوفی ترنر کاملاً رنگ موی جدیدی دارد و ما را به او بازگشت می دهد بازی تاج و تخت روزها. در آخر هفته ، این بازیگر زن یک سلفی آینه ای با استوری های اینستاگرامش به اشتراک گذاشت که در آن شاهد به نمایش گذاشتن موهای قرمز رنگ به تازگی رنگی خود است ، و این اولین بار است که او را از زمان بازی در سریال HBO به عنوان یک سرخ می بینیم.

ترنر با بازی در سانسا استارک به مدت هشت فصل به شهرت رسید بازی تاج و تخت. اگرچه او در آن زمان بیشتر به دلیل پوشیدن موهای قرمز مشهور بود ، اما یک عکس از دوران کودکی که او در سال 2018 در اینستاگرام به اشتراک گذاشت ، نشان داد که موهای طبیعی او در واقع یک رنگ بلوند طلایی است که از زمان بسته شدن رسمی برنامه در سال 2019 استفاده می کرد.

ما مطمئن نیستیم که این بار چه چیزی باعث تغییر رنگ مو در ترنر شده است – این احتمال وجود دارد که برای نقش دیگری باشد – اما با توجه به اینکه موهای قرمز زنگ زده یکی از محبوب ترین رنگ های مو در بهار امسال بوده است ، راه او برای پریدن روی باند واگن. در هر صورت ، قطعاً تغییری است که ما با آغوش باز از آن استقبال می کنیم.

منبع تصویر: sophiet کاربر اینستاگرام

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>