سوفی ترنر در حالی که با جو جوناس بیرون است یک تاپ راه راه می پوشد

[ad_1]

سوفی ترنر برای جشن روز مادر در بورلی هیلز ، کالیفرنیا ، به شوهرش جو جوناس پیوست و به نظر می رسید که این دو با کمی PDA از همراهی یکدیگر لذت می برند. سوفی و ​​جو هر دو تاپ های ابریشمی نسیم را ترجیح دادند – سوفی جایی بین یک کف است و با ارسی کمر کراوات و آستین های زنگ دار شکاف دار لباس می پوشد. این بازیگر و مادر ، مینرس لباس خود را با شورت مشکی که در قسمت لبه دار ، عینک آفتابی آکریلیک مرمر شده ، اسلایدهای تکراری لیدو Bottega Veneta و کیف پول Louis Vuitton تکمیل کردند ، فقط به خاطر تعهد خود به نام تجاری ، که او سفیر بوده است. برای چندین سال.

جو لنزهای مشابهی را با یک دکمه ساتن و سبز دریایی که به سمت چپ انجام نشده است ، به همسرش منتقل کرد تا مخزن سفید و رشته ای از مرواریدها ، یکپارچهسازی با لنزهای عینک آفتابی و شلوارهای مشعش را نشان دهد. نمی توان انکار کرد این لحظه دهه 70 نوعی است که امیدواریم بتوانیم خود را در تمام تابستان دوباره ایجاد کنیم ، بنابراین ما باید آن را به سوفی و ​​جو تحویل دهیم تا الهام گرفته شود. در جلو ، زوایای بیشتری از این زوج مورد علاقه هالیوود را ببینید که در امر هماهنگی استعداد فوق العاده ای دارند ، سپس ملزومات سبک سوفی را از راه راه تا صندل های چرمی بافته شده خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>