سوفی ترنر نظرات خود را در مورد شلوار جین کم ارتفاع به اشتراک می گذارد

[ad_1]

سوفی ترنر ، بازیگر بریتانیایی ، در جریان فراخوان عکاسی به عنوان بخشی از چهل و پنجمین جشنواره فیلم دوویل آمریکا ، در 7 سپتامبر 2019 ، در دوویل عکس می گیرد.  (عکس توسط LOIC VENANCE / AFP) (اعتبار عکس باید LOIC VENANCE / AFP را از طریق Getty Images بخواند)

سوفی ترنر احساسات شدیدی نسبت به جین دارد. در مصاحبه اخیر با Vogue در مورد آخرین مبارزات انتخاباتی خود در لویی ویتون ، این بازیگر نظرات خود را در مورد شلوار جین گشاد (او طرفدار دارد) ، پوشیدن شلوار جین در خانه (نه) و بازگشت قطبی روند کم جین (بزرگترین مورد) به اشتراک گذاشت.

“این به نوعی توهین آمیز است!”

سوفی به مجله گفت: “من از اینکه دوباره مد را بپذیرم هیجان زده ام ؛ خودم لباس خودم را می پوشیدم.” “هرچند واقعاً آزار دهنده است ، زیرا دقیقاً همانطور که من بچه دار شده ام ، ناگهان همه می خواهند شلوار جین کم ارتفاع بپوشند. این نوعی جرم است!” درست است: اگرچه شلوار جین کمر بلند هنوز هم برای بسیاری برتر است ، اما روند کم ارتفاع شلوار جین به سمت جریان اصلی حرکت کرده است ، در حالی که شبح آغوش باسن در برخی از نمایشگاه های باند دوباره ظاهر می شود.

سوفی همچنین تمایل شوهرش جو جوناس را برای پوشیدن شلوار جین در حالی که ساده در خانه نشسته بود ، نقد کرد. وی گفت: “او به طور شگفت انگیزی کمی بیشتر از من تلاش می کند.” “او همیشه از مد بالا و لباس پوشیدن استقبال کرده است. من فکر کردم این روانی است که چگونه او در هنگام شیوع بیماری شلوار جین می پوشد ، در حالی که ما فقط در خانه نشسته بودیم. من شبیه بودم ، چه نوع قاتل زنجیره ای این کار را می کند؟”

با کمال تعجب ، یک روند جین غیر منتظره وجود دارد که سوفی در آن حضور دارد. وی با اشاره به شبح شلخته و مورد تأیید نوجوانان که باعث ایجاد نسلی متقابل شد ، گفت: “چون من یک مادر هستم ، از این که اکنون خونسرد هستم ناامید هستم. بنابراین سعی می کنم با تاپ های گشاد و شلوار جین گشاد همراه شوم.” مناظره. از آنجا که این یک دستور رسمی در برابر شلوار جین لاغر نیست ، با این حال کنجکاو خواهیم شد که از او استفاده کنیم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>