سوفی ترنر و جو جوناس در شام لویی ویتون در پاریس

[ad_1]

مدتی است که سوفی ترنر و جو جوناس آخرین بار روی یک فرش قرمز تکان خوردند ، اما آنها مطمئن نبودند که چگونه باید با سبک ظاهر شوند. در حقیقت ، این زوج در جشن شادی لویی ویتون در پاریس که 5 جولای مجموعه عطر Les Extraits را جشن می گرفتند ، مثل همیشه باحال به نظر می رسیدند. در حالی که والدین جدید ظاهری سیاه و سفید مطابق داشتند و البته لویی ویتون ، تا سر انگشتان ، آنها همچنان به سبک های شخصی خود وفادار بودند – سوفی یک لباس مجلل و در عین حال پیچیده را انتخاب کرد ، در حالی که جو با جسوریت معمول خود را دنبال کرد ، قطعات ورزشی.

گروه سوفی از کت شنل سفید چرمی با لهجه های طلایی و نقره ای ، چکمه های نوک تیز و کیف جدید نقره ای کوزین تشکیل شده بود. از طرف دیگر ، جو از یک ژاکت سفید گرافیکی با حروف که روی آن نوشته شده بود “مد جدا از داستان” را با شلوارهای سیاه ، کفش های کتانی سفید و سایه های تیره استفاده کرد. او لباس ساده را با گردنبند زنجیره ای رنگین کمان و دستبند تطبیقی ​​و همچنین بندهای مخصوص رنگارنگ ، جاز کرد.

شام عطر اولین فرش قرمز این زوج از زمان استقبال از دخترانشان ، ویلا ، در ژوئیه گذشته است. سوفی و ​​جو از جمله پدر و مادرهای جدید کیتی پری و اورلاندو بلوم و همچنین ستاره هایی مانند بلا حدید ، فلورانس پوگ و جوآن اسمالز بودند. از نزدیک به ظاهر هماهنگ و جذاب دونفره در آینده نگاه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>