سوفی کنتس از شیک ترین لحظات سبک وسکس

[ad_1]

با توجه به افرادی مانند مگان مارکل ، کیت میدلتون ، و شاهزاده خانمهای بئاتریس و اوژنی ، که وقتی لباس سلطنتی در میان است ، بر این سلطان نظارت می کنند ، فراموش کردن از برخی از سلطنت های با ثبات تر ، آسان خواهد بود ، اما اگر این کار را انجام دهید ، از دست خواهید داد.

سوفی ریز جونز در سال 1999 با شاهزاده ادوارد ازدواج کرد (در همان کلیسای کوچک هری و مگان ، نه کمتر) ، وقتی که او کنتس وسکس شد. اگرچه وقتی به سبک سلطنتی رسید ، مدتی طول کشید تا پاهای خود را پیدا کند ، کنتس در حال حاضر ظاهر مطلوبی پیدا کرده است که در مراسماتی مانند عروسی ، خدمات و Royal Ascot واقعاً خودش را نشان می دهد.

شما فکر می کردید کیت می داند چگونه یک لباس کت را به تن کند ، یا یک کلاه شیک را با یک لباس روز متوسط ​​متشکل کند؟ سوفی کتاب را در این باره نوشت! او از طراحانی مانند امیلیا ویکستد و سوزانا ، لباس های گردن بلند و با لبه های متوسط ​​را ترجیح می دهد ، و مانند کیت ، به وضوح جین تیلور را با شماره گیری سریع تنظیم می کند. مشخصه های تمام سلطنتی مورد علاقه خود را در سبک شیک و بی انتها مشاهده خواهید کرد. برای اثبات ، به برخی از به یاد ماندنی ترین لحظات او نگاهی بیندازید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>