سونی لی مدال طلا ژیمناستیک را با اکریلیک برنده شد و توییتر شگفت زده شد

[ad_1]

ژیمناست سونیسا لی از تیم ایالات متحده در 29 ژوئیه مدال طلای انفرادی زنان را به خانه برد و آن لحظه واقعاً تاریخ در حال ساخت بود. این دختر 18 ساله قبلاً اولین همونگ-آمریکایی بود که در بازی های المپیک شرکت کرد و خیلی زود پس از از دست دادن یک عمه و عموی خود به COVID-19 ، دید که پدرش از یک سقوط تصادفی فلج شده و پا را شکسته است ، همه که از سال 2019 اتفاق افتاده است.

با خروج سیمون بیلز از بازی ها ، لی تحت فشار زیادی برای اجرای تیم آمریکا موفق به کسب مدال آرزو شد. کاری که او انجام داد – همه در یک مجموعه ناخن اکریلیک بلند و سفید با حلقه های المپیک روی آنها. توییتر در جریان پیروزی تاریخی خود مورد توجه قرار گرفت و طبیعتاً چیزهای زیادی در این باره دارد.

یکی از کاربران در مورد پیروزی لی می نویسد: “سونی لی همه این کارها را با میخ و مژه شگفت انگیز انجام داد. او یک قهرمان است.” دیگری می گوید، “سونی لی به تازگی با یک ست کامل ناخن مدال طلا را به دست آورد. ملکه من.”

توییتر همچنین به سرعت اشاره کرد که اکثر ما وقتی ناخن های بلند و تقلبی داریم ، بی فایده هستیم – لی با کسب یک مدال طلای عجیب در آنها ، همه ما را مسخره می کند. یکی از آنها به شوخی می گوید: “بدیهی است که این امر در درجه دوم استعداد خارق العاده او قرار دارد ، اما این واقعیت که من حتی نمی توانم قوطی سلتزر را با اکریلیک باز کنم و سونی لی با این ناخن ها طلای ژیمناستیک را بدست آورد … یک نماد واقعی”. کاربر توییتر. بسیاری از احساسات مشابه در اطراف دیگران وجود دارد. “سونی لی در فینال المپیک ژیمناستیک با ناخن هایش طلا گرفت و من حتی نمی توانم با اکریلیک تماس های خود را بردارم.” شخص دیگری توییت می کند.

دفعه بعد که ناخن های فشرده یا اکریلیک یا اکستنشن داریم و به آن لحظه سرنوشت ساز می رسیم که زمان تغییر لنزهای تماسی ، بستن شلوار یا باز کردن قوطی نوشابه است ، به این لحظه نگاه می کنیم و متوجه می شویم که ، سلام ، اینطور نیست که ما در حال انجام backflips یا هر چیزی هستیم. اگر لی می تواند تاریخ را با ناخن های بلند نامگذاری کند ، ما می توانیم کارهای فوق العاده پیش پا افتاده و دقیقه ای را در آنها انجام دهیم ، درست است؟


اطلاعات بیشتر در مورد المپیک:


حالا ببینید چگونه مانیکور در 100 سال گذشته تکامل یافته است:

دنبال کردن Allure on را فراموش نکنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>