سیارا در حال راه اندازی نام تجاری زیبایی خود است

[ad_1]

لس آنجلس ، کالیفرنیا - 22 نوامبر: سیارا در این تصویر که در 22 نوامبر منتشر شد ، در مراسم جوایز موسیقی 2020 آمریکا در تئاتر مایکروسافت در 22 نوامبر 2020 در لس آنجلس ، کالیفرنیا شرکت می کند.  (عکس از اما مک اینتایر / AMA2020 / گتی ایماژ برای dcp)

برای آن دسته از شما که آرزو داشتید سیارا از اوایل دهه 2000 با برند زیبایی خود به ما برکت دهد ، آرزوی شما برآورده شد – یا حداقل به زودی انجام می شود. در طول یک جلسه Live Instagram با جذابیت میشل لی ، سردبیر سردبیر ، سیارا فاش کرد که وی هنگام بیماری همه گیر COVID-19 در حالی که در خانه بوده است روی یک فرمول مخصوص مراقبت از پوست کار کرده است.

در حالی که جزئیات سیارا مبهم بود ، گفته می شود که وی در حال کار بر روی تولید محصولی است که شخصاً در سال گذشته تغییراتی در پوست او ایجاد کرده و “با همه انواع پوست صحبت می کند” و به رنگدانه کمک می کند ، طبق جذابیت. آیا مارک زیبایی او شامل مراقبت از مو نیز می شود؟ مواد آرایشی رنگی؟ آیا هنوز حتی نامی دارد؟ ما نمی دانیم اما با توجه به اینکه سیارا پشت آن است ، می دانیم که خوب خواهد شد. حتی اگر او فقط با یک محصول بیرون بیاید و به ما کمک کند یک قدم به چهره بی عیب و نقص و درخشان او نزدیک شویم ، ما راضی خواهیم بود.

چند مارک جدید مشهور زیبایی وجود دارد که در سال 2021 آغاز به کار می کند و هیچ شکی در انتظار نیست ، اما امیدواریم که زودتر از این با تلاش زیبایی جدید Ciara آشنا شویم. ما این داستان را با اطلاعات بیشتر به روز خواهیم کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>