سیمونه بیلز انتخاب مجموعه های سلامت روان مثالی قدرتمند

[ad_1]

سیمون بیلز از ایالات متحده در فینال تیم زنان ژیمناستیک هنری در طول بازیهای المپیک توکیو 2020 در مرکز ژیمناستیک Ariake در توکیو در 27 ژوئیه 2021 به نظر می رسد. (عکس توسط Loic VENANCE / AFP) (عکس توسط LOIC VENANCE / AFP از طریق گتی ایماژ)

ژیمناستها یاد می گیرند که چگونه در هنگام آسیب رساندن به خود – از طریق مهارت خود “وثیقه” بگذارند – یا گاهی اوقات این کار را از ترس انجام می دهند. اما چه کسی قرار است آنها را نجات دهد وقتی که آنها نیاز به استراحت ذهنی از یک ورزش با فرهنگ سوء استفاده طولانی مدت و استاندارد غیرممکن برای کمال دارند؟

در تاریخ 27 ژوئیه ، سیمونه بیلز پس از رقابت در یک نسخه کم آب از خرک برنامه ریزی شده آمانار ، از فینال تیم ژیمناستیک هنری زنان انصراف داد. اگرچه USA Gymnastics در ابتدا خروج وی را ناشی از یک مشکل پزشکی عنوان کرد ، اما بعداً بیلز فاش کرد که این به دلیل سلامت روانی او بوده است. وی گفت از نظر ذهنی برای مسابقه در مکان مناسبی نبوده و می خواست از آسیب دیدگی جلوگیری کند.

به سختی می توان فشاری را که بیلز بر خود وارد می کند درک کرد. این فشار تنها با افزایش فشار از سایر نقاط جهان افزایش می یابد. همکار المپیک 2016 ، لوری هرناندز ، زمانی اظهار داشت که نباید انتظار داشت که بیلز وزن تیم را تحمل کند. بله ، ما او را به دلیل بزرگترین ورزش تمجید می کنیم ، اما ، همانطور که هرناندز در مورد آن گفت امروز نشان می دهد ، “در پایان روز ، مجبورم اینقدر فشار بیاورم تا تیمش را به طلا برساند … منصفانه نیست. این یک تیم چهار نفره است ، نه یک تیم.” بیلز بدون شک امتیازات بالایی را با مهارت هایی به دست می آورد که هیچ ژیمناستیکی در مسابقه آنها را اجرا نمی کند ، اما جوردن شیلی ، سونیسا لی و گریس مک کالوم به دلیلی به عنوان نماینده ایالات متحده انتخاب شدند. همه آنها نقاط قوت خود را دارند و تا پایان برای کسب مدال نقره شایسته خود مبارزه کردند.

بیلز نه تنها چهره ژیمناستیک در حال حاضر – همانطور که سالها بود – بلکه چهره بازیهای توکیو نیز پس از یک بیماری همه گیر که هنوز ریشه کن نشده است. وی گفت: “آمدن به المپیک و ستاره اصلی بودن کار ساده ای نیست.” امروز نمایش هدی کوتب. حتی قبل از حضور در مسابقات المپیک ، نام او با بازی های 2021 گره خورده بود و او پس از مسابقه Gold over America Tour خود را با فروش بلیط برای اعضای انحصاری از اوایل فوریه رزرو کرد. این چهار ماه قبل از آزمایش های المپیک است.

بیلز همچنین تنها بازمانده شناخته شده سو former استفاده لاری ناسار از پزشک سابق ژیمناستیک ایالات متحده و دکتر ایالتی میشیگان است که امروز به طور فعال در رقابت است. او در مصاحبه ای که اوایل امسال منتشر شد به کوتب گفت که مایل است در این ورزش بماند تا بتواند صدایی برای بازماندگان باقی بماند. پنج سال بعد ستاره ایندیاناپولیس داستان سو abuse استفاده ناصر را منتشر کرد که منجر به صدها زن شد ، جزئیات جدیدی درباره نحوه تحقیقات FBI ادامه یافت. و ورزشکاران هنوز پاسخ می خواهند.

بیلز در ژانویه 2018 توئیتی را با داستان بازمانده خود به اشتراک گذاشت و در آن گفت که مجبور به بازگشت به کارولی رنچ ، مکانی که این تعداد از این سو abuse استفاده ها رخ داده است ، بود “دلخراش“برای او فکر کند. سه روز پس از به اشتراک گذاشتن توئیت Biles ، Ranch برای همیشه تعطیل شد ، همانطور که در مجموعه فیس بوک واچ خود مستند شده است. حتی اگر بیلز برای آموزش توکیو 2020 در Ranch ادامه نمی داد ، اما هنوز برای بازگشت به ورزشی زیر نظر یک هیئت حاکمه ملی که احساس کرد چنین نیست ، و نمی تواند ، از ورزشکاران خود محافظت کند.

علاوه بر همه این فشارها و ناملایمات ، بیلز در ورزشی که خطرناک و بله بسیار دشوار است در حال رقابت است. من بعنوان کسی که بیش از یک دهه ژیمناستیک انجام می دادم ، می دانم ترس از مهارت در اجرا چگونه است. در جلسه ملاقات ژیمناستیک دبیرستان ، من اجازه ندادم که میله هایم پیاده شود و در عوض ، بالای میله سقوط کردم. زخم احساسی آن مسابقه تا پایان حرفه ژیمناستیک من ادامه داشت. بنابراین اگر من ، یک ژیمناست معمولاً متوسط ​​، نه چندان بزرگ می توانم قربانی مشکلات روانی و بلاتکلیفی شوم ، فقط می توان تصور کرد بیلس ، که پیچیده ترین مهارت های سطح بالا را در این ورزش انجام می دهد ، چه احساسی دارد (به عنوان مثال ، وی در اپیزود متفاوت Docseries در Facebook Watch اعتراف کرد که هر بار که خود را برای انجام دو پایک یورچنکو آماده می کند ، با اعصاب در انتهای باند قرار دارد).

تصمیم بیلز برای کنار گذاشتن بقیه فینال تیم ، تصمیمی بود که بسیاری از ژیمناست ها قبل از او نمی توانستند یا نمی توانند جرات انجام آن را داشته باشند. او ثابت می کند که گاهی اوقات وقتی به حد مجاز خود رسیده اید قدرت را تشخیص می دهد.

بنابراین امروز واقعاً چه اتفاقی افتاده است؟ بیلز تصمیم گرفت که در کنار احتیاط اشتباه کند و از سلامت روانی خود احترام بگذارد. بر اساس ژیمناستیک خدمه پادکست ، بیلز همان اشتباهی را مرتکب شد که در هنگام گرم شدن شاهد مسابقه بودیم ، جایی که خیلی زود باز شد و از طاق بیرون آمد (او “مانع شد ، همانطور که جامعه ژیمناستیک آن را صدا می زند).

به ژیمناست ها ، مانند بسیاری از ورزشکاران نخبه ، گفته می شود که از طریق درد به قدرت برسند. برای اجرا به هر قیمتی. به عنوان مثال ، هنگامی که بیلز از فینال تیم خارج شد ، به سرعت مکالمه ای در مورد کری استروگ المپیک 1996 در مورد انجام یک خرک از طریق آسیب دیدگی برای کمک به کسب مدال طلای تیم در توییتر شکل گرفت. در ظاهر ، آن را قهرمانانه می دیدند. با این حال ، مستندهایی مانند ورزشکار الف از آن زمان این مفهوم را به چالش کشیده اند تا نشان دهند واقعاً چقدر مسئله دار بوده است. ورزشکار بودن در صحنه جهانی به این معنی است که “مقاومت ذهنی” فوق العاده ای دارید ، اما یادگیری محدودیت های خود از نظر روحی و جسمی عملی نیست که اغلب موعظه می شود. و همانطور که امسال توسط نائومی اوزاکا تنیس مشخص شد ، مراقبت از سلامت روحی و روانی شما باید در اولویت قرار گیرد.

تصمیم بیلز برای چشم پوشی از بقیه بازیهای فینال تیمی تصمیمی بود که بسیاری از ژیمناستهای قبل از او نتوانستند یا نخواهند جرأت تصمیم گیری را داشتند. او ثابت می کند که گاهی اوقات قدرت تشخیص زمانی است که به حد خود رسیده اید. همانطور که اسپنسر بارنز در آن دقیقاً بیان کرده است ژیمناستیک پادکست ، او مدت طولانی به فکر بلوک های ذهنی معادل شکست در بزرگ شدن بود. من هم در همان وضعیتم.

“اگر نبود [Biles]شیلی ، هم تیمی باشگاه بدنسازی باشگاه بیلز و دوست صمیمی او که تابستان امسال برای اولین بار در المپیک حضور داشت ، از طریق آسوشیتدپرس. “ما به دلیل شخصی که است ، یک مدال نقره نخواهیم بود.”

اگرچه بیلز در اینستاگرام پس از مسابقه نوشت که سه هم تیمی اش “وقتی من نتوانستم” قدم برداشتند-که آنها کاملاً برای این کار مناسب بودند-او انجام داد قدم بردارید ، همه در حالی که آنها را تشویق می کنید. برای خودش قدم برداشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>