سیمون اشلی در فصل 2 به بازیگران سریال Bridgerton پیوست

[ad_1]

Netflix به تازگی از اضافه شدن یک بازیگر بسیار چشمگیر بازیگر برای فصل دو خبر داده است بریجتون. سیمون اشلی ، در غیر این صورت به اولیویا از معروف است آموزش جنسی، قرار است با بازی در نقش اصلی زن کیت شارما به فصل آینده درام دوره موفقیت آمیز Shondaland بپیوندد. او در کنار جاناتان بیلی ، بازیگر نقش آنتونی بریجتون ، بازی می کند.

اعلام خبر در توییتر ، شوندلند توئیت کرد: “سیمون اشلی خانم کیت شارما است. کیت که به تازگی وارد لندن شده است ، یک زن جوان باهوش و سرسخت است که از هیچ احمقی رنج نمی برد – آنتونی بریجرتون بسیار زیاد است. # بریجرتون”

فصل دوم قرار است تمرکز خود را به سمت روابط آنتونی و کیت تغییر دهد ، زیرا پیرمرد بریجرتون امیدوار است که سرانجام حل شود. با این حال ، فصل براساس کتاب دوم جولیا کوین ساخته خواهد شد ، ویکونتی که من را دوست داشت، این نشان می دهد که در ابتدا خواهر کیت است که آنتونی آرزو می کند ، اما کیت است که در نهایت او را در رویا می بیند. در ابتدا در رمان کوین برای بازی در نقش کیت شفیلد ، تیم سازنده شوندالند با ساختن مضمون انتخاب بازیگران با آگاهی از رنگ از فصل اول ، این شخصیت را از نژاد هندی تصور کرد.

صحبت کردن با است! اخبار قبل از فصل یک ، بیلی گفت که “من فکر می کنم با آنتونی ، شما فقط می خواهید او خوب باشد. شما می خواهید او یاد بگیرد که چگونه خودش را دوست داشته باشد و امیدوارم اشتباهاتی انجام دهد بدون اینکه این اشتباهات باعث صدمه جدی به مردم شود دوست دارد. من می خواهم او را در زمین رقص ببینم. می خواهم کمی بیشتر لبخند او را ببینم. من می خواهم آن دسته از گوشت گوسفند را ببینم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>