سیمون بیلز از طرفداران و همکاران ورزشکار برای حمایت تشکر می کند

[ad_1]

توکیو ، ژاپن - 28 ژوئیه: سیمون بیلز از تیم ایالات متحده هنگام تماشای فینال همه جانبه مردان در روز پنجم بازیهای المپیک توکیو 2020 در مرکز ژیمناستیک آریاک در 28 ژوئیه 2021 در توکیو ژاپن ، بوسه می زند.  (عکس توسط Jamie Squire/Getty Images)

در 27 ژوئیه ، سیمون بیلز ، دارنده چهار مدال طلای المپیک ، به دلیل یک مشکل پزشکی از فینال تیم کنار رفت که بعداً دلیل آن را سلامت روانی او اعلام کرد. به دنبال تصمیم او و واکنش معدود افراد منتخب (که اتفاقاً حتی نمی توانستند روی یک چرخ دستی ساده را نیز رویای خود را ببینند) ، در همبستگی ، هواداران ، همکاران ورزشکار و افراد مشهور کلمات حمایت از ژیمناست را نوشتند.

“عشق و حمایت فزاینده ای که دریافت کرده ام باعث شده است من بفهمم که من بیشتر از موفقیت ها و ژیمناستیک هایم هستم که قبلاً هرگز به آن اعتقاد نداشتم.” بیلز در توییتر نوشت: در پاسخ به پشتیبانی

در زمانی که به ورزشکاران گفته می شود به هر قیمتی با یکدیگر رقابت کنند ، تصمیم بیلز برای کناره گیری – که دیری نپایید که قهرمان تنیس ، نائومی اوزاکا به دلیل سلامت روانی خود از مصاحبه در مسابقات آزاد فرانسه و جریمه 15000 دلاری آن ، گرفت – ثابت می کند که اولویت داشتن سلامت روان به ویژه در ورزشی به اندازه ژیمناستیک ، هرگز نشانه ضعف نیست. این نشانه قدرت است.

عشق ، حمایت و تحسین مردم از بیلز همیشه بر نادانی کسانی که احساس می کنند حق آنهاست با چنین تصمیم شخصی مخالفت کنند ، غلبه می کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>