سیمون بیلز از فینال تیم ژیمناستیک زنان انصراف داد

[ad_1]

توکیو ، ژاپن - 27 ژوئیه: سیمون بیلز از تیم ایالات متحده در فینال تیم زنان در روز چهارم بازی های المپیک 2020 توکیو 2020 در مرکز ژیمناستیک آریاک در تاریخ 27 ژوئیه 2021 در توکیو ، ژاپن در مسابقه خرک مسابقه می دهد.  (عکس از جیمی اسکوایر / گتی ایماژ)

سیمون بیلز در فینال تیم المپیک ژیمناستیک هنری بانوان در تاریخ 27 ژوئیه کناره گیری کرد. تیم ایالات متحده ، در حال چرخش در کنار ROC ، با دو تلاش محکم گریس مک کالوم و جوردن چیلز در خرک شروع کرد ، پس از آن بیلز از برنامه آمانار برنامه ریزی شده خود نجات یافت. به طور خاص ، او فقط یک و نیم چرخش از یورچنکو انجام داد به جای دو و نیم پیچ و تاب مورد نیاز طاق. او در یک چمباتمه عمیق فرود آمد ، زمین خورد ، سپس به قاضیان ارائه شد. تلاش او 13.766 دریافت کرد. ROC پس از اولین چرخش با کمی بیش از یک امتیاز پیشروی کرد.

Biles با مربی عرصه را ترک کرد ، با مچ پا پیچیده برگشت، و از ترکیب نوار خراشیده شد. سپس ، گوینده های NBC تأیید کردند که وی از ادامه مسابقات تیمی انصراف خواهد داد. بیلز اما با مک کالوم ، شیلیز و سونیسا لی در حاشیه ماند و آنها را تشویق کرد.

گوینده ها پس از چرخش میله ها ابتدا گزارش دادند که بیلز گزارش شده است که به دلیل مبارزات ذهنی که در مقابل آسیب دیدگی دارد بیرون کشیده است ، هرچند بعداً گفتند که این یک “مسئله پزشکی” است. در حال حاضر مشخص نیست که وی در کجای مسابقات نهایی و مسابقات باقی مانده در توکیو ایستاده است.

در بیانیه ای از ژیمناستیک ایالات متحده آمده است: “او روزانه مورد ارزیابی قرار می گیرد تا از نظر پزشکی برای مسابقات آینده تعیین شود.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>