سیمون بیلز برای بازی نهایی به المپیک باز می گردد

[ad_1]

-توکیو ، ژاپن 24 ژوئیه 2021: سیمون بیلز آمریکایی در بین جلسات تیم زنان در المپیک 2020 توکیو لبخند می زند.  (والی اسکالیج /لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)

سیمون بیلز قصد دارد در 3 اوت به مسابقات ژیمناستیک هنری زنان المپیک توکیو برای فینال تیر بازگردد ، ژیمناستیک ایالات متحده صبح دوشنبه تأیید کرد. او به هم تیمی آمریکایی و قهرمان همه جانبه Sunisa Lee ملحق می شود. بیلز در رده هفتم قرار گرفت و در فهرست هشت نفر برتر (دو در هر کشور حداکثر) قرار گرفت و لی در رده سوم قرار گرفت ، هرچند امتیازات برای فینال بازنشانی شد. ورود مجدد بیلز پس از انصراف وی از سلامت روانی از اکثر فینال های تیم در 27 جولای و 29 ژوئیه در مسابقات همه جانبه انجام می شود. او همچنین از فینال مسابقات انفرادی کنار رفت – همه به جز تیر.

ما برای تأیید بسیار هیجان زده هستیم فردا دو ورزشکار آمریکایی را در فینال پرتوی تعادل خواهید دید – سونی لی و سیمون بیلز !! غرفه ، هنوز به طور خاص در مورد بازگشت خود اظهارنظر یا ارسال نکرده است.

بیلز به طور خاص یک مورد خطرناک (و وحشتناک) از “پیچ و تاب” نامیده است ، یک اصطلاح ژیمناستیک به این معنی که ورزشکار کنترل ارتباط ذهن و بدن خود را در هوا از دست می دهد. او پیچ و خم ها را پس از دور مقدماتی تجربه کرد و بینندگان مشاهده کردند که این امر بر عملکرد طاق او در اولین چرخش فینال تیم تأثیر می گذارد. او خیلی زود از آمانار خود باز شد و نمی خواست با ادامه رقابت از طریق این بلوک ذهنی گیج کننده ، ایمنی خود یا مدال تیمی را به خطر بیندازد.

بیلز مجبور نیست در روال پرتو خود به اندازه سایر کارهای معمول خود پیچ ​​و تاب ایجاد کند. او ترکیبی از جمله پروازهای هوایی جلو و پرش های دو طرفه و یک دست بازوی پشتی را در دو مرحله پلکانی عقب انجام می دهد. همانطور که بریجت اسلون ، تحلیلگر NBC و ژیمناست المپیکی در فینال زمین در 2 آگوست گفت ، بیلز به راحتی می تواند به عنوان پیاده روی دوبل پشتی دو طرفه که گاهی اوقات خود را به نمایش می گذارد و به نام او نامگذاری شده است ، به عنوان یک پشت بک لای کامل دو پیچ به رقابت بپردازد. او همچنین می تواند آن را با یک پیک دوگانه جایگزین کند ، به عنوان مثال ، که دارای پیچش صفر است و دشواری شروع کار را کمی کاهش می دهد ، اما ممکن است تصمیم مطمئن باشد. اسلون گفت: “در نهایت به آنچه او واقعاً احساس راحتی می کند و از آن اطمینان بیشتری دارد ، برمی گردد.”

اگر بیلز روی سکوی تیر قرار گیرد ، او هفتمین مدال کل المپیک خود را در دو بازی کسب می کند و رکورد شانون میلر را برای بیشترین مدال های المپیک در تاریخ ژیمناستیک هنری زنان ایالات متحده می گیرد. بیلز در المپیک 2016 ریو برنز را به تیر رساند. این ممکن است آخرین روال ژیمناستیک حرفه او نباشد ، زیرا او گفته است که با ایده شرکت در بازیهای پاریس 2024 به عنوان متخصص رویداد بازی می کند. این بدان معناست که او هنوز می تواند به یک مسابقه بزرگ فدراسیون بین المللی ژیمناستیک برود و طاق دو سوپ یورچنکو خود را به زمین برساند تا پنجمین مهارت خود را در کد امتیاز کسب کند. زمان نشان خواهد داد ؛ اما ، در حال حاضر ، ما برای بیلز آرزوی موفقیت برای فردا داریم!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>