سیمون بیلز توضیح می دهد که ژیمناستیک “Twisties” چه احساسی برای او دارد

[ad_1]

سیمون بیلز از ایالات متحده در طاق نهایی تیم ژیمناستیک هنری زنان در بازیهای المپیک توکیو 2020 در توکیو ، ژاپن ، 27 ژوئیه 2021 شرکت می کند. (عکس از چنگ مین/شین هوا از طریق گتی ایماژ)

سیمون بیلز در استوری های اینستاگرام خود درباره “پیچ و خم هایی” که بر عملکرد وی در طاق در فینال تیم ژیمناستیک هنری زنان المپیک 27 ژوئیه تأثیر گذاشت ، صحبت کرد و متعاقباً او را مجبور کرد علاوه بر دو فینال فراگیر ، از بقیه دیدار کنار بکشد. روزها بعد پیچ و تاب ها یک تجربه وحشتناک در این ورزش است که یک ژیمناست را در معرض آسیب قرار می دهد ، به ویژه در سطوح سخت مسابقه. بیلز صبح جمعه ، به وقت توکیو ، س questionsالاتی در مورد آنها مطرح کرد.

این المپیکی دو بار نوشت که ذهن و بدن او “به سادگی با هم هماهنگ نیستند” ، و فاش کرد که آنها را در گذشته تجربه کرده است ، اگرچه قبل از عزیمت به توکیو این اتفاق نیفتاده بود ، و این یک احساس “تحریک آمیز” است. نمی تواند “از بالا به پایین” بگوید و “یک اینچ کنترل بدن خود را نداشته باشید”. او ادامه داد: “چیزی که حتی ترسناک تر است این است که من نمی دانم کجا در هوا هستم ، همچنین نمی دانم که چگونه می خواهم فرود بیایم.” او خوش شانس است که هنگامی که خیلی زود در طاق Amanar خود را باز کرد ، به سلامت فرود آمد – او قرار بود دو و نیم چرخش را بعد از یورچنکو انجام دهد و فقط یک و نیم را اعدام کرد – و با وجود عدم آگاهی از بدن ، او هنوز توانست. تا پاهایش را روی زمین بکشد

پیچ ها از صبح روز بعد از مسابقات مقدماتی برای او شروع شد و به منظور ادامه تمرین با آنها ، بیلز گفت که او به اصول اولیه برمی گردد و برای احتیاط از تشک نرم و چاله های فوم استفاده می کند. وقتی از او س askedال شد که آیا چنین احساسی برای تلنگرهای بدون پیچش دارد-فکر کنید: یورچنکو دوپایه-تا حدودی بله گفت ، اما به اندازه زمانی که سعی می کند بپیچد شدید نیست. او افزود: “گاهی اوقات حتی نمی توانم پیچ خوردگی را درک کنم. من به طور جدی نمی توانم بفهمم که چگونه بپیچم.”

هنگامی که بیلز این پرسش و پاسخ را در اینستاگرام خود ارسال کرد ، هنوز هم پیچ و تاب هایی داشت و مشخص نیست که پرونده او در بقیه فینال مسابقات در 1 ، 2 و 3 اوت ادامه خواهد داشت یا خیر. او خاطرنشان کرد که این به طور معمول دو یا چند هفته برای او طول می کشد ، و اضافه می کند که “این چیزی است که شما باید به معنای واقعی کلمه روز به روز ، آن را به نوبت انجام دهید.” یک چیز او مطمئن است؟ این روی اجراهای او در تور طلایی پس از المپیک بر روی آمریکا تأثیری نخواهد گذاشت.

بیلز در پایان با تأکید مجدد گفت که این “ترک” او پس از یک عملکرد بد نیست. او در معرض خطر بود و نمی خواست با ادامه رقابت در وضعیت روحی که در آن حضور داشت ، مدال هر نوع تیمی را به خطر بیندازد. از بلوک ذهنی است ، پست توضیح دهنده ما را در مورد پیچش ها اینجا بخوانید.

بیلز در ابتدا ویدئوهای خود را از “نجات” (اصطلاح ژیمناستیک برای عقب نشینی) از میله های بارگیری خود منتشر کرد ، چیزی که به گفته او هرگز برای او اتفاق نیفتاده بود (“او قبلاً برای من به میله ها و تیرها منتقل نشد ،” او نوشت ، ” به شدت کف و طاق را دوست دارد “). از آن زمان ویدئوها حذف شده اند ، اما در زمانی که او از نظر روحی دچار مشکل است ، چرا در ابتدا نیاز به ثبت فیزیکی پیچ و تاب دارد؟ به عنوان مدرک؟ نه ، ما – ما نباید – به آن نیاز نداریم. او همچنین در استوری های اینستاگرام خود اظهار داشت که لازم نیست توضیح دهد که چرا سلامتی خود را در اولویت قرار داده است: “سلامت جسمانی سلامت روانی است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>