سیمون بیلز در فینال المپیک توکیو برنز را از آن خود کرد

[ad_1]

سیمون بیلز پس از بازگشت به بازیهای المپیک توکیو در پی کناره گیری از سلامت روانی خود از اکثر رقابتهایی که برای آن واجد شرایط بود (فینال تیم پس از انجام مسابقات پرش با کشتی ، فینال همه کاره و سه فینال مسابقات دیگر) ، بازگشت. در گام به مرحله نهایی تیر در 3 اوت ، سوم شد. این هفتمین مدال در دو بازی رکورد شانون میلر را برای بیشترین مدال های المپیک در ژیمناستیک هنری زنان ایالات متحده به ارمغان می آورد. گوآن چنچن از چین که در صدر جدول قرار دارد و دارای بالاترین سختی در جهان است ، با 14.633 طلا دریافت کرد. تنگ شی جینگ ، همچنین از چین ، با امتیاز 14.233 نقره گرفت.

بریجت اسلون ، تحلیلگر NBC و المپیکی 2008 در جریان پخش زنده گفت بیلز در مهارت های خود مطمئن ، کنترل شده و آرام به نظر می رسد. ژیمناست ها در فینال مسابقات گرم کردن “یک لمس” 30 ثانیه ای ندارند ، بنابراین این مهم است. قهرمان و هم تیمی سونی لی در بیلز به فینال تیر پیوست ، با کسب مقام سوم و کسب رتبه پنجم پس از یک روال ثابت با بررسی تعادل عمده در میان سری پروازهای هوایی جانبی او که به دو مرحله پلکانی عقب متصل شده بود.

بیلز و لی پشت سر هم در این رقابت ها پیش رفتند و بیلز ، که برنز این مسابقات را در بازی های ریو 2016 کسب کرد ، تنها با یک خطای جزئی قابل مشاهده ، نمایشی قوی داشت. او برای اجرای خود مبلغ 14000 دریافت کرد و پیاده شدن پرتو خود را به دو پایک تغییر داد. این تنها مهارت پیچاندن واقعی در روال معمول او است.

بیلز گفت که او موردی را تجربه کرده است که ژیمناست ها آن را “پیچ و تاب” می نامند ، یک بلوک ذهنی گمراه کننده و خطرناک که در آن شما تمام ارتباط ذهن و بدن را که مدت ها در طبیعت دوم بوده است از دست می دهید. شروع آن پس از دور مقدماتی آغاز شد و بر عملکرد طاق او در اولین چرخش فینال تیم تأثیر گذاشت.

بازگشت بیلز چیزی فراتر از مدعی – و مدعی – مدال است. این درباره بازگشت به ورزشی است که پس از یک مبارزه ذهنی آنقدر موفقیت و اندوه را برای او به ارمغان آورده است که اکثر ما حتی نمی توانیم درک کنیم. و لبخند ، شادی محض ، روی صورتش گویای همه چیز بود.

ورزشکاران بزرگ مدال می گیرند. قهرمانان واقعی آنقدر شجاع هستند که به سختی اعتراف می کنند ، سپس در مواجهه با سختی ها ، برای حمایت از هم تیمی های خود حاضر می شوند و زمانی که همه جهان در حال تماشای آنها هستند آسیب پذیر می مانند. بیلز بیرون آمد و اجرا کرد ، و او توکیو را با نقره تیمی و برنز تیر و همچنین احساس جدیدی از خود ترک می کند. “[T]او سرشار از عشق و حمایت بیلز یک روز پس از فینال تیم در توئیتر خود نوشت: “دریافت کردم باعث شد بفهمم که من بیشتر از موفقیت ها و ژیمناستیک خود هستم.”

پیش از این ، عکس هایی از عملکرد گرمایش و تیرچه بیلز در 3 آگوست را ببینید. مشخص نیست که او در حرفه ژیمناستیک کجا ایستاده است – او در گذشته گفته است که حضور او در بازیهای پاریس را به عنوان متخصص رویداد در سه سال آینده رد نمی کند. – اما ، در حال حاضر ، او دومین بازی های المپیک خود را با یک نکته مثبت به پایان می رساند و در طول مسیر باعث الهام مردم می شود. او در زماني كه تماشاگران ممكن است روي آن تمركز نكنند و در عوض ، عليرغم ريسك ، بر عملكرد بدون عذر متمرکز شده اند ، به گفتگوي بزرگتري درباره سلامت روان افزود. و ما او را برای GOAT که هست تحسین می کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>