سیمون بیلز در مورد سلامت روان ، بازی های المپیک 2021 در 60 دقیقه

[ad_1]

“من اینقدر نیامدم که فقط تا اینجا بیایم.” این طرز فکری است که سرانجام سیمون بیلز را متقاعد کرد که تمرینات خود را برای بازی های المپیک توکیو ادامه دهد حتی پس از یک سال به تعویق افتادن آنها ، یک اعلامیه بی سابقه که باعث افسردگی ژیمناست فوق ستاره شد ، او در مصاحبه ای با 60 دقیقه پخش یکشنبه ، 14 فوریه.

بیلز بعد از علنی شدن تعویق فکر کرد که “من واقعاً نمی دانم چگونه می خواهم این کار را انجام دهم”. از نظر ذهنی ، او مطمئن نبود كه می تواند خود را از طریق چنین تمرینات طاقت فرسایی برای یك سال دیگر ادامه دهد. به گفته آ. بیلس هفت هفته مرخصی گرفت و “مدام می خوابید” 60 دقیقه کلیپ پیش نمایش امروز منتشر شد. این یک فشار دیگر بر سلامت روان وی بود ، که در راس ماجرای وحشتناک سو abuse استفاده جنسی لری ناسار قرار گرفت که بسیاری از رهبری در ژیمناستیک ایالات متحده را درگیر کرد. خود بیلز قربانی آن سو abuse استفاده و همچنین رژیم های مضر و تمرینات استفاده شده در Karolyi Ranch ، جایی که ژیمناست های نخبه کشور تا زمان تعطیل شدن آن در سال 2018 تمرین می کردند ، بود. در مصاحبه ، بیلز به خاطر آوردن غذا برای خوردن شب به کافه تریا یادآوری می شود ، در خفا وی گفت: “این آموزش صحیح نیست.”

سرانجام ، بیلز تصمیم گرفت که با غلبه بر تمام این موانع ، و به سختی و تلاش خود ، به خود مدیون است که حتی اگر این به معنای یک سال آموزش شدید باشد ، خود را برای توکیو ادامه دهد. این مربی او سسیل لندی بود که به او در تصمیم گیری کمک کرد. “‘می دونی چی ، سیمونه؟” بیلز گفتن او را به خاطر آورد. “” شما خیلی سخت برای این کار آموزش دیده اید. چرا آن را رها می کنید؟ “”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>