سیمون بیلز فاش کرد که برای بازی های المپیک 2021 موهای خود را آرایش می کند و آرایش می کند

[ad_1]

خواه در زمین ژیمناستیک باشد یا بیرون از آن ، سیمون بیلز همیشه خیره کننده به نظر می رسد در بازی های المپیک تابستانی 2016 ریودوژانیرو ، او با پوشیدن خط چشم با مضمون میهن دوستانه در زمین مسابقه ، افتخار خود را برای تیم USA نشان داد و اخیراً ، او به ما نشان داده است که دوست دارد هر چند وقت یک بار رنگ موهای خود را تغییر دهد . باور کنید یا نکنید ، او همیشه یک تیم جذاب را در کنار خود ندارد. در پاسخ به سوالی که در مراسم افتتاحیه بازی های المپیک 2021 در استوری های اینستاگرام وی ارسال شد ، چهار بار مدال طلای المپیک نشان داد که همه ورزشکاران شرکت کننده در بازی های توکیو مو و آرایش خود را انجام می دهند.

از این خبر تعجب کردیم؟ با توجه به این واقعیت که COVID-19 هنوز تهدیدی در توکیو و سراسر جهان است ، مرتب شود ، اما نه در واقع. بالاخره ایمن بودن بهتر از تأسف است. پیش از مراسم افتتاحیه ، بیلز چند عکس با هم تیمی های خود منتشر کرده است و به نظر می رسد او و هم تیمی هایش چیزی جز “گسسته” نیستند.

اینستاگرام / @ simonebiles

متأسفانه ، بر اساس گزارش نیویورک تایمز ، بیلز و ژیمناست های تیم USA در مراسم افتتاحیه شرکت نکردند زیرا تیم “روی آماده سازی متمرکز است”. با این حال ، طبق روحیه این مناسبت ، او و هم تیمی هایش مراسم خصوصی خود را داشتند و در حالی که با لباس تیم ایالات متحده آمریکا بیرون می آمدند ، بر اساس گزارشی از واشنگتن پست ، برای برخی از عکسها عکس می گرفتند.

هنگامی که Biles و تیم USA در روز شنبه ، 24 ژوئیه به زمین مسابقه رسیدند ، مطمئن خواهیم بود که زیبایی ظاهری خود خانم ها را پر می کنیم. به سلامتی شما تیم آمریکا.


اطلاعات بیشتر در مورد دو و میدانی و زیبایی:


اکنون ، داگمارا وزنیاک ، شمشیرباز المپیک ، روال زیبایی خود را به اشتراک بگذارید:

فراموش نکنید که Allure را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>