سیمون بیلز هفتمین دوره مسابقات قهرمانی ژیمناستیک آمریکا را از آن خود کرد

[ad_1]

پس از یک آخر هفته پر از تلنگر ، سیمون بیلز به لیست افتخارات خود افزود و رکوردهای جهانی ژیمناستیک زنان را گسترش داد. در تاریخ 6 ژوئن ، پس از جلسه دوم مسابقات ژیمناستیک 2021 ایالات متحده ، المپیکی 24 ساله در مجموع با 119.650 پیروزی پیروز شد تا رکورد هفتمین عنوان قهرمانی کشور در سراسر جهان را بدست آورد. این شکست تساوی که قبلاً با کلارا شروت – لومادی آمریکایی بسته بود.

بیلز تقریباً با پنج امتیاز کامل پیروز شد و پس از وی سونیسا لی دارنده مدال طلای تیم Worlds 2019 قرار گرفت. جوردن چیلز ، قهرمان مسابقات قهرمانی اقیانوس آرام 2018 ، خرک و کف زمین ، مقام سوم همه جانبه را کسب کرد. بیلز و شیلیز در مرکز قهرمانان جهانی در اسپرینگ ، تگزاس با هم تمرین می کنند.

بیلز ، که مقام اول زمین و تیر را نیز به خود اختصاص داد ، خرک دوکاره پای نمادین خود یورچنکو را که دو هفته پیش در GK US Classic برای اولین بار در هر یک از مسابقات برگزار کرد ، به نمایش نگذاشت. با این حال ، در هر دو جلسه آخر هفته ، او به احترام مقام “بزرگترین زمان خود” یک لباس پارچه ای که با یک بز بیلی تزئین شده بود ، پوشید.

بیلز پس از پیروزی خود گفت: “این واقعاً احساسی است مخصوصاً اینکه برای دومین بار وارد مسابقات المپیک می شوم.” “این واقعاً دیوانه است ، و من از همه کسانی که به تماشای و حمایت از ما بیرون آمده اند به خصوص بعد از سالی که سپری کرده ایم قدردانی می کنم.”

پیش از این ، برخی از نکات برجسته عملکرد بیلز در مسابقات ژیمناستیک 2021 ایالات متحده را بررسی کنید. توقف بعدی آزمایشات المپیک – جایی که دو نفر برتر برتر به طور خودکار تیم را تشکیل می دهند – و سفر به توکیو!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>