سیندی چن در ایجاد یک کسب و کار زیبایی در طی یک بیماری همه گیر

[ad_1]

اشتباه نکنید: آرایش یک هنر است و صفحه TikTok این تأثیرگذار زیبایی ، یک گالری موزه زنده و تنفس با بالاترین سطح است. با پذیرش صدها هزار بازدید کننده در روز ، سیندی شن ، با نام مستعار سیندی چن ، با استفاده از همه چیز ، از آرایش جلوه های ویژه با کیفیت بالا گرفته تا ارزان ترین رنگ صورت کودکان ، کارهای هنری زیبایی را انجام می دهد. بومش؟ هر اینچ صورتش ، از گونه ها تا پیشانی و همه چیز در این بین.

چن یک هنرمند و تأثیرگذار خوب است که به دلیل الگوی صورت الماس امضا شده ، طرح های هندسی حداکثر و کارهای هنری آوانگارد شناخته شده است. در سال 2019 ، او جایزه بهترین آوانگارد نگاه را در جوایز Independent Beauty Industry Awards دریافت کرد و بیش از 1.5 میلیون دنبال کننده در TikTok دارد. اما حتی چشمگیرتر از چن بازی های گرسنگیبه نظر می رسد آرایش سبک این است که چگونه او علاقه خود را به هنر به یک تجارت در حال رشد تبدیل کرده است.

“مطمئناً ، من اکنون بیش از ساعت کار در دفتر کار در حال کار هستم ، اما حدس بزنید چه؟ من خودم این کار را انجام می دهم.”

وی به POPSUGAR گفت: “من به عنوان یک هنرمند ، همیشه احساس می کردم حضور در دنیای شرکت ها بسیار محدود کننده است.” “حتی اگر کاری را که انجام می دادم دوست داشتم ، اما احساس می کردم طرفی از من وجود دارد که هرگز به طور خلاقانه برآورده نمی شود.”

چن پس از از دست دادن 9 تا 5 شغل خود به عنوان یک طراح گرافیک ، به خود مهلت سه هفته ای داد تا ظاهر خود را بصورت آنلاین به اشتراک بگذارد و از فرسودگی شغلی خود را بازیابی کند. سه ماه بعد ، او در 1 میلیون دنبال کننده ظاهر شد و آنچه به عنوان یک هیاهوی جانبی آغاز شد ، به سرعت راهی برای ادغام آرزوی هنرمندی و هدفش برای کارآفرینی شد.

چن با الهام از الگوهای جالب ، طراحی و گرافیک ، ابرقدرت او این است که هرگز ایده هایش تمام نمی شود: “هیچ کس به شما نمی گوید چگونه می توانید یک تأثیرگذار باشید ؛ هیچ کس به شما نمی گوید چگونه می توانید پول بدست آورید و آنها آن را زیر دست نگه می دارند طوری پیچیده می شود که رقابت آنچنانی وجود نداشته باشد. ” اما چن به محض شروع به افزایش تعداد پیروان خود ، یادآوری کرد که باید خود را در زمینه بازاریابی در شبکه های اجتماعی آموزش دهد ، و ایجاد یک تجارت موفق کاملاً برای خودش.

وی گفت: “این دقیقاً در مورد چگونگی ترجمه هنر شما به گونه ای است كه مردم در رسانه های اجتماعی و طیف وسیع تری از مخاطبان از آن استقبال كنند” ، وی در توضیح اینكه پیروانش (و متنفران) در اصل برای مطالب مربوط به رابطه اش با همسرش آمده اند . هرچه زمان می گذشت ، او یاد گرفت که توجه خود را از ازدواج جلب کرده و پیروان بیشتری را که به هنر او علاقه مند بودند بیاورد.

با گذشت زمان ، پیروان همچنین از اعتماد به نفس او در نشان دادن نشان زیبایی او الهام گرفتند ، که سیندی دوست نداشت بزرگ شود اما اکنون آن را چیزی متفاوت از بقیه می داند. غواصی در دنیای تأثیرگذار رسانه های اجتماعی می تواند ترسناک باشد ، اما چن می گوید عبور از سندرم تحریک کننده و تمرکز بر تلاش برای رسیدن به هدف خود مهم است. وی گفت: “با خلاقیت فشار وارد کنید ، آزمایش را متوقف نکنید و به تمرین ادامه دهید.”

منبع تصویر: Cindy Chen Designs

امروز ، چن میزبان یک برنامه مشاوره است و به افراد تأثیرگذار با مشاغل تمام وقت یاد می دهد که چگونه بدون ایجاد تمرکز بر جزئیات سطحی مانند هشتگ ها و زیرنویس های جذاب ، کسب و کارهای زیبایی خود را ایجاد کنند. وی گفت: “آخرین چیزی که من می خواهم این است که کسی فکر کند که ، یک بار شما یک تأثیرگذار می شوید و یک بار که دنبال کنندگان زیادی دارید ، درآمد زیادی کسب می کنید.” در عوض ، این در مورد دنبال کردن آنچه شما علاقه مند هستید و بهبود مهارت های مناسب بازاریابی و ارتباطی برای رشد این اشتیاق به یک تجارت است.

به طور متوسط ​​، یک نگاه چن حدود سه ساعت طول می کشد (اما ممکن است شش و نیم طول بکشد) ، بنابراین او باید مراقب باشد که عرق نکند و عضلات صورت خود را حرکت ندهد ، در غیر این صورت می تواند طراحی را خراب کند. وی گفت: “این صادقانه بسیار شبیه نقاشی است.” “بوم را بچرخانید ، یک رنگ پایه بگذارید ، روشن تا تاریک را شروع کنید و سپس صبر کنید تا خشک شود … به معنای واقعی کلمه ، من قبلا صورتم را خشک کردم ، فقط برای اطمینان از خشک شدن مناسب چسب.” پس از ساعت ها کار ، چن فقط برای مدت زمان یک ساعت از طرح استفاده می کند تا قبل از شستن برای همیشه از آن عکس بگیرد ، روشی تلخ و شیرین برای تمیز کردن هنر خود. وی گفت: “من فقط این واقعیت را دوست دارم که بسیار زودگذر است و باعث می شود احساس بسیار خاصی داشته باشد”. وی افزود که مورد علاقه او تا به امروز ظاهر متال بالرین او در تصویر بالا است.

چن در یک استوری اینستاگرام سه ماه پس از ترک شغل خود نوشت ، “مطمئناً ، من اکنون بیش از ساعت کار در دفتر کار می کنم ، اما حدس بزنید چه؟ من برای خودم ، برای هنر خود ، این کار را انجام می دهم تا خودم را به طراوت ترین و idgf ترین حالت بیان کنم. من می توانم برای کار “کار” بالا بپوشم و عرق بکشم و بله اکنون باید با مجموعه مالیات های مختلفی کنار بیایم ، اما هر پنی که کسب می کنم معنادارتر ، گرانتر است. ”

در نهایت ، هدف او ساختن تیمی به اندازه کافی بزرگ است که بتواند به جای مدیریت و شبکه کاری کسب و کار ، فقط بر روی هنر خود تمرکز کند یا نمایش Netflix خودش را داشته باشد ، هر کدام از این موارد اول باشد. برخی از زرق و برق دارترین آثار هنری گریم پیش رو در چن را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>