سینک ظرفشویی ستاره Sadie Things “Stranger Things” موهای روزانه ، پوست و آرایش را نشان می دهد – مصاحبه

[ad_1]

من باید نگاه کنم و از طریق جعبه کوچک بزرگنمایی روی صفحه رایانه او را به درستی ببینم ، اما بلافاصله می توانم این را بگویم سدی سینک آیا همه چیز متفاوت از ماکس میفیلد نیست ، چیزهای غریبه شخصیتی که ما بازیگرش را شناختیم و دوستش داشتیم. ماکس مطمئناً خشن تر است ، اما در هسته های آنها ، هر دو گرم و کاملا ساکارین به نظر می رسند.

همانطور که سینک به من گفت ، او و شخصیت چیزی فراتر از شخصیت و ظاهر فیزیکی دارند – سلیقه آرام آنها در بخش زیبایی نیز تقریباً مشابه است. او می گوید: “من از مکس الهام و اعتماد به نفس زیادی می گیرم زیرا او در این نمایش هیچ آرایش نمی کند ، بنابراین در زندگی روزمره من معمولاً به دنبال یک رویکرد مینیمالیستی تر خواهم بود.” اما من همچنین نمی ترسم که آن را تجربه کنم و از آن لذت ببرم ، مخصوصاً برای فرشهای قرمز یا عکسبرداری. “

من می توانم دقیقاً منظور او از آرایش را که در طول مصاحبه ما انجام داده است ، بفهمم: پایه ای به ظاهر سبک ، ابروهای پرز و در عین حال آراسته ، لمس ریمل و رژ لب قرمز مات. این به من گفت ، این کم و بیش نگاه زیبایی روزمره او است. او می گوید: “من معمولاً هیچ پایه ای روی پوست خود نمی گذارم ، فقط مقداری SPF می گذارم و روزی آن را صدا می کنم.” و هنگامی که او پوست خود را برهنه نمی گذارد ، به دنبال محصولی با پوشش نور و فواید مراقبت از پوست می رود. “من با روغنهای رنگی صورت یا رنگهای پوستی بازی می کردم ، چیزی که واقعا سبک است … اجازه می دهد کمی رنگ از خود نشان دهد و به خصوص اجازه می دهد کک و مک های من از بین برود. این واقعاً برای من مهم است تا اینکه به دنبال آرایش با پوشش کامل باشم. ” او از او خواسته است که مشاغل خاص خود را بخاطر بسپارد ، اما ایلیا و کوساس تکرارهای مورد علاقه ما را از این محصولات انجام می دهند.

بقیه برنامه های آرایش او از آنجا کاملاً دست و پا می زند. وی توضیح می دهد: “من ابروهایم را مسواک می زنم و اگر احساس جسارت می کنم ، رنگ لب خوبی ایجاد می کنم.” “من معمولاً چشمهایم را تمیز نگه می دارم. خیلی ساده است. ” تا آنجا که رژ لب پیش می رود ، سینک معتقد نیست که برخی از رنگ ها برای موهای قرمز مناسب نیستند. او می خندد: “فکر می کنم در حال بزرگ شدن ، یکی از چیزهایی که شنیدم این بود که موهای قرمز با صورتی خوب به نظر نمی رسند ، اما صورتی یکی از رنگ های مورد علاقه من برای پوشیدن است.” او در حال حاضر به رنگ صورتی انتخاب شده است Le Rouge Deep Velvet از Givenchy در 25 Fuschia Vibrant ، اما هنگامی که احساس جسارت بیشتری می کند ، مانند روز مصاحبه ما ، او 37 Rouge Graine را انتخاب می کند ، قرمز قرمز گارنت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>