شارلوت دوجاردین به عنوان تزئین شده ترین المپیکی تیم GB تبدیل شد

[ad_1]

این رسمی است: شارلوت دوجاردین به عنوان المپیکی ترین زن المپیکی بریتانیایی تبدیل شد. دوجاردین پس از کسب مدال برنز در لباس شخصی با اسب جدیدش Gio در توکیو ، رکورد جدیدی از شش مدال المپیک را به ثبت رساند. این رکورد جدید با رکورد پنج مدال از قایقرانی کاترین گرینجر پیشی گرفت.

دوجاردین می گوید: “این بسیار سوررئال است. مردم آن را می گویند ، و من نمی توانم کاملا آن را باور کنم.” هم سطح بودن با کاترین گرینگر به اندازه کافی خوب بود و حالا من او را شکست داده ام. این باورنکردنی است ، و من صادقانه می توانم بگویم به خودم افتخار می کنم. “او ادامه داد ،” من صادقانه می گویم که ممکن است برای هر کسی که آن را می بیند یک مدال طلا نباشد اما برای من این یک مدال طلا است. اسبی که به اندازه او تجربه کمی دارد اما به آنجا می رود و تلاش می کند و باعث افتخار شما می شود. من خیلی احساساتی هستم. ”

دوجاردین به اولین زن بریتانیایی تبدیل شد که موفق به کسب سه مدال طلا در بازیهای المپیک متوالی شد. او اکنون سه طلای المپیک ، یک نقره و دو برنز دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>