شارلیز ترون موهای خود را قرمز رنگ کرد و اساساً قابل تشخیص نیست – ظاهر جدید او را ببینید

[ad_1]

درست زمانی که فکر می کردیم دیده ایم شارلیز ترون در هر مدل موی قابل تصور و ترکیب رنگ مو ، برنده اسکار تصمیم گرفته است که ما را در یک بعد از ظهر سه شنبه تصادفی با نگاهی دزدکی نگاه به نگاه جدیدی که برای یک فیلم در حال کار ورزشی جذاب است ، بی حس کند: فرهای حجیم ، قرمز روشن.

ترون دو نگاه كاملاً كامل راجع به چگونگي ظاهر شخصيتي اش ارائه كرد – يعني ليدي لسو در فيلم آينده نت فليكس مدرسه خیر و شر – و به راحتی می توان گفت که ما قبلاً آفتاب پرست زیبایی را در مدل موهای این چنینی ندیده ایم. تقریباً شانه های انجام شده تقریباً به همان اندازه که به لطف فرهای نرم و براق شده ، پهن هستند. و رنگ! این سایه قرمز واقعاً خیره کننده و آتشین است.

در اولین عکس ، به نظر می رسد که ترون در آینه آرایش خود را لمس می کند. بیشتر صورت او مبهم است ، اما علاوه بر موهای شگفت انگیز ، می توانیم ببینیم که او مانیکور فلزی ، خاکستری تیره پوشیده است. در عکس دوم ، چهره بازیگر به دلیل یک اثر خارج از تمرکز هنوز نامشخص است ، اما موهای او هنوز ستاره عکس است.

Adir Abergel ، آرایشگر قدیمی که به مدت طولانی به نزد ترون رفته است ، پشت این ظاهر جدید باورنکردنی است. او همین عکسها را به شبکه اینستاگرام خودش ارسال کرد و نوشت: “راز این است که چرا من در ایرلند حبس شده ام. افراد زیادی نیستند که برای آنها قرنطینه کنم … اما برای لیدی لسو ، من این کار را می کردم ایجاد این ظاهر باcharlizeafrica و افسانهpaulfeig بسیار سرگرم کننده بوده است. “

اگرچه گمان می کنیم این ظاهر کلاه گیس است ، اما اگر این واقعاً موهای فعلی ترون باشد ، کاملاً حیرت انگیز نخواهد بود؟ در هر صورت ، ما نمی توانیم صبر کنیم تا وقتی که او تصمیم می گیرد عکس های بیشتری را به اشتراک بگذارد و هنگامی که فیلم سرانجام در Netflix قرار می گیرد ، نگاه کامل را ببینیم.


تغییر شکل بیشتر مو:


اکنون 100 سال موهای قرمز را بررسی کنید:

مارسی را دنبال کنید اینستاگرام و توییتر، یا مشترک خبرنامه Allure شوید برای داستان های زیبایی روزانه که به صندوق ورودی شما تحویل داده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>