شارون چوتر و Pull Up for Change راه اندازی کمپین سیاه – مصاحبه

[ad_1]

به دنبال خیزش سراسری 2020 Black Black Matter Matter ، خبرهای رسانه های اجتماعی ما با هشتگ #PullUpOrShutUp رونق گرفت. جنبش و سازمان Pull Up For Change ، ایجاد شده توسط بنیانگذار Uoma Beauty شارون فال، شرکت های زیبایی را تشویق کرد تا مشخص کنند که چه تعداد کارمند و کارمند رنگ سیاه (به ویژه در سمت های رهبری) دارند. اکنون ، Chuter و Pull Up for Change در تلاش جدیدی قرار دارند: Make It Black Campaign.

به طور خلاصه ، کمپین Make It Black با 9 مارک زیبایی همکاری می کند تا برخی از شاخص ترین بسته بندی محصولات خود را بسازد … خوب ، سیاه. Briogeo ، لوازم آرایشی Colourpop ، Dragun Beauty ، Flower Beauty ، Maybelline New York ، Morphe ، Nyx Cosmetics ، Pür Cosmetics ، و Choma’s Uoma Beauty هرکدام برای مدت زمان محدودی یکی از محصولات خود را با بسته بندی کاملا مشکی تبدیل خواهند کرد. این ممکن است از نظر تصور انقلابی به نظر نرسد ، اما من اجازه می دهم Chuter معنای عمیق پروژه را توضیح دهد.

چوتر توضیح می دهد: “آنچه می خواهم حل كنم زبان است. اگر بیشتر واژه نامه ها را مشاهده كنید … با برخی از تعاریف” سیاه “وحشت خواهید كرد.” و او حق دارد – مریام وبستر به تنهایی این کلمه را با ناامیدی ، عصبانیت ، کثیفی و محکومیت ، از جمله چیزهای دیگر مرتبط می کند. او می گوید ، و این نگرش نسبت به “سیاه” به خودی خود (چه با اشاره مستقیم به افراد برگشت یا نه) به همه جنبه های فرهنگ ما نفوذ می کند. “وقتی چیزی را به زبان می آوریم ، این واقعیت ما می شود و من از زندگی در جهانی که واقعیت” سیاه “زشت بودن آن است ، امتناع می ورزم.”

چوتر توضیح می دهد که بسته بندی مجدد محصولات به رنگ سیاه به جهانیان ثابت می کند که رنگ سیاه در هر مرحله از مفاهیم منفی خود سرپیچی می کند. چوتر می گوید: “در واقع ، رنگ سیاه کلاسیک است. سیاه رسمی است. سیاه رنگ تجمل است.” “ما در فرهنگ لغت چنین چیزی را نمی بینیم و باید تغییر کند.”

این محصولات کاملا سیاه چنین نیستند فقط مکالمات راجع به تعاریف قدیمی رنگ و مفاهیم نژادپرستانه را تقویت کنید. کل درآمد حاصل از کمپین Make It Black به صندوق کاملاً جدید Pull Up For Change Impact اعطا خواهد شد ، که “سرمایه را به مشاغل متعلق به سیاه پوستان اعزام می کند و به عنوان کمک مالی به بنیانگذاران سیاه پوستان ظهور می کند” برای تغییر به بالا. اعضای عمومی همچنین می توانند به صندوق کمک کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>