شامپو رزمینت مراقبت از مو Ankh به سرعت مورد علاقه همیشه ویرایشگر قرار گرفت – نظر

[ad_1]

طی چند ماه گذشته ، من یک مقاله نوشتم بسیار من درباره تجدید نظر در مورد محصولات جدید مراقبت از مو و تقریباً در همه موارد ، ذکر کردم شامپو رزمینت مراقبت از مو آنخ. Ankh یک مارک تجاری کاملاً طبیعی و متعلق به سیاه پوستان است که توسط Adachi Sanders تاسیس شده است. مجموعه محصولات آن شامل تقویت کننده فر ، کره مو ، ترک و روغن مو به همراه چند محصول دیگر است. اما از بین تمام محصولاتی که من امتحان کرده ام ، این شامپو به بخشی جدایی ناپذیر در برنامه مراقبت از مو تبدیل شده است.

هر زمان شامپوی دیگری ندارم که باید برای کار آزمایش کنم ، این شامپویی است که استفاده می کنم. اولین ماده تشکیل دهنده آن روغن گلرنگ است ، که به ویژگی مورد علاقه من وصل می شود: قدرت از بین بردن. رابینسون می گوید: “شامپوی آنخ حاوی مقدار زیادی روغن گلرنگ است بنابراین ممکن است به شما اجازه دهد تا از بین برود ، حتی اگر این یک شامپو باشد.” در حال حاضر ، detangling با شامپو است هیچ جایگزینی برای انجام این کار با نرم کننده ، اما برای من مفید است. این باعث می شود موهای من بیش از حد گره نزند و همچنین بیش از حد ریخته نشود قبل از اینکه با نرم کننده خود وارد شوم. این فرمول همچنین حاوی مواد فوق العاده مرطوب کننده دیگری مانند روغن نارگیل و گلیسیرین مایع است که وقتی آن را می شستم ، موهای من بسیار تمیز و نرم می شوند.

مورد دوم که این شامپو را عالی می کند؟ روغن های رزماری و نعناع فلفلی. من عاشق مالیدن این شامپو روی پوست سرم هستم – این یک خارش آرامبخش بر جای می گذارد و موهای من را شگفت انگیز می کند. و با موهای من خیلی نرم و تمیز ، فرهای من کاملاً به نظر می رسد که تا وقتی از دوش بیرون می آیم بهترین زندگی خود را می کنند.

با احترام از جیحان فوربس

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>