شاهزاده خانم کوچک با ارائه کلاه گیس های آفریقایی و کمک مالی اعتماد می کند

[ad_1]

از سال 2006 ، Little Princess Trust کلاه گیس های واقعی مویی ایجاد کرده و به کودکان و جوانی که از طریق درمان سرطان یا سایر شرایط پزشکی موهای خود را از دست داده اند ، ارائه می دهد. از زمان تاسیس ، این موسسه خیریه بیش از 8000 کلاه گیس ایجاد و ارائه کرده است و تقریباً 5 میلیون پوند برای تحقیقات سرطان کودکان سرمایه گذاری کرده است. متأسفانه ، موهای Afro نمی توانستند اهدا شوند یا در کلاه گیسها استفاده شوند – این تا آوریل 2021 بود ، که یک تلاش تیمی این کار را امکان پذیر کرد.

The Little Princess Trust با ایجاد اولین کلاه گیس موسسه خیریه ساخته شده از کمک های موی Afro با رائول ویگمکرز در لندن ، مأموریت خود را برای دستیابی کامل به موفقیت ها برداشته است. این بدان معنی است که کودکانی که موهای خود را از دست داده اند می توانند کلاه گیس آفرو درخواست کنند ، و کسانی که موی آفرو دارند و می خواهند به خیریه کمک مالی کنند نیز می توانند این کار را انجام دهند – همه تلاش می کنند تا اطمینان حاصل کنند که هر کودکی که یک کلاه گیس می خواهد به یکی از آنها مناسب باشد . پیش از این ، The Little Princess Trust کلاه گیس هایی با بافت آفرو ارائه داده بود ، با این حال ، این موها از موهای صاف ساخته می شدند و مانند موهای آفریقایی به نظر می رسیدند.

خیریه در یک پست وبلاگی نوشت: “تلاش های مشترک موی جوان کارلی گورتون ، سفیر ما سینتیا استرود ، و آرایشگران باورنکردنی در رائول ویگمکرز در لندن به معنای دستیابی به موفقیت بزرگ است.” از طریق یک سری مصاحبه ها ، گورتون 10 ساله به این واقعیت اشاره کرد که The Little Princess Trust قادر به یافتن سازنده هایی برای ایجاد کلاه گیس های Afro نبود. بعداً این تبلیغات گورتون را به استرود معرفی كرد كه شروع به آزمایش كرد و سرانجام موفق شد با استفاده از موهای Afro با قرار دادن موها در پوداهای متوسط ​​و گره زدن دست در ریشه ها ، كلاه گیس ایجاد كند. استرود – که اکنون سفیر خیریه است – با لیز فینان از رائول ویگمکرز کار می کرد ، که منجر به ایجاد دو کلاه گیس در تصویر شد.

فیل بریس ، مدیر اجرایی The Little Princess Trust گفت: “ما از همه کسانی که در این پروژه کار کرده اند بسیار سپاسگزاریم که انتخاب بیشتری را به ذینفعان خود ارائه می دهند ، و همچنین واقعاً شامل اهدا کنندگان ما می شوند.”

منبع تصویر: The Little Princess Trust

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>