شاهزاده هری ، مگان مارکل به عنوان سلطنتی کار نمی کند

[ad_1]

لندن ، انگلستان - 07 ژانویه: شاهزاده هری ، دوک ساسکس و مگان ، دوشس ساسکس خانه کانادا را در 07 ژانویه 2020 در لندن ، انگلیس ترک کرد.  (عکس از کریس جکسون / گتی ایماژ)

دوک و دوشس ساسکس به وظایف خود به عنوان اعضای شاغل خانواده سلطنتی باز نخواهند گشت. کاخ باکینگهام از طریق بیانیه مطبوعاتی تأیید کرد که در 19 فوریه اعلام شد که مگان و هری “به اعلیحضرت ملکه تأیید کردند که دیگر به عنوان اعضای شاغل خانواده سلطنتی برنخواهند گشت.

“به دنبال مکالمات با دوک ، ملکه تأیید کرده است که در کنار رفتن از کار خانواده سلطنتی ، ادامه کار با مسئولیت ها و وظایفی که یک عمر خدمات عمومی دارد ، امکان پذیر نیست. انتصابات افتخاری نظامی و حمایت های سلطنتی در این دوک و دوشس نگهداری می شود ، قبل از توزیع مجدد در میان اعضای خانواده سلطنتی ، به اعلیحضرت بازگردانده می شوند. ”

“در حالی که همه از تصمیم خود ناراحت هستند ، دوک و دوشس همچنان اعضای بسیار دوست داشتنی خانواده هستند.”

این بیانیه پس از آن است که زوجین سال گذشته از وظایف خود دور شدند و در مورد بازبینی 12 ماهه با خانواده سلطنتی توافق کردند. دوک و دوشس ساسکس در حال حاضر با آرچی 1 ساله در کالیفرنیا زندگی می کنند و پس از اعلامیه هیجان انگیز روز ولنتاین ، فرزند دیگری در راه دارند.

این زوج در اولین مصاحبه تلویزیونی خود از زمان کناره گیری از سمت اعضای ارشد خانواده که 7 مارس پخش می شود ، در مورد زمان مشترک خود با اپرا صحبت می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>