شاهزاده هری برای رونمایی از مجسمه پرنسس دیانا به انگلیس سفر می کند

[ad_1]

دیانا ، پرنسس ولز (1961-1997) ، شانزدهم سپتامبر 1984 ، بال لیندو از بیمارستان سنت مری را با پسرش شاهزاده هری در پدینگتون ، لندن ، انگلیس ترک کرد. هری روز قبل متولد شد.  (عکس K. Butler / Daily Express / بایگانی هولتون / گتی ایماژ)

مجسمه ای از دیانا ، پرنسس ولز ، به مناسبت 60 سالگی تولد او ، در تاریخ 1 ژوئیه در باغ کاخ کنزینگتون نصب خواهد شد. گفته می شود این مجسمه اولین بار توسط دوک ساسکس و دوک کمبریج در سال 2017 به سفارش 20 سالگی مرگ مادرشان ساخته شده است و همچنین به عنوان تشخیص تأثیر مثبت او بر جامعه عمل می کند. این مجسمه توسط هنرمندی به نام Ian Rank-Broadley ساخته شده است ، همان هنرمندی که مسئول تصویرگری ملکه بر روی سکه های انگلیس نیز هست.

در سال 2017 ، بیانیه ای توسط دوك ساسكس و كمبریج منتشر شد كه در آن آمده بود “20 سال از مرگ مادر ما می گذرد و زمان آن فرا رسیده است كه تأثیر مثبت وی را در انگلستان و سراسر جهان با یك مجسمه دائمی تشخیص دهیم. مادر زندگی های زیادی را لمس کرد. امیدواریم که این مجسمه به همه کسانی که از کاخ کنزینگتون بازدید می کنند کمک کند تا در مورد زندگی و میراث او تأمل کنند. “

مطابق با مستقل، شاهزاده هری گزارش شده است که پس از تولد دخترش لیلیبت دیانا ، در 4 ژوئن ، برای رونمایی از این مجسمه به انگلستان باز خواهد گشت. این روزنامه تأیید كرد كه “دوك ساسكس قصد دارد در مراسم رونمایی از بنای یادبود ، كه برای اولین بار بیش از چهار سال پیش به بهره برداری رسید ، شركت كند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>