شاهزاده هری به نقل از Baby Lili و 2 Kids Juggle بودن نقل قول می کند

[ad_1]

اینگلوود ، کالیفرنیا: در این تصویر که در تاریخ 2 مه منتشر شد ، شاهزاده هری ، دوک ساسکس ، در صحنه Global Citizen VAX LIVE: کنسرت برای اتحاد دوباره جهان در استادیوم SoFi در اینگلوود ، کالیفرنیا ، روی صحنه صحبت می کند.  Global Citizen VAX LIVE: کنسرت اتحاد دوباره جهان در 8 مه 2021 پخش خواهد شد. (عکس از کوین وینتر / گتی ایماژ برای Global Citizen VAX LIVE)

شاهزاده هری کمتر از چهار هفته وقت داشت تا به داشتن فرزند دوم عادت کند و به نظر می رسد که او از این پویایی جدید به خوبی آگاه شده است.

وی روز چهارشنبه در یک مراسم غافلگیرکننده در مراسم اهدای جوایز WellChild در لندن گفت: “دو قطعه یک حقه بازی است.”

او پیش از سلام و احوالپرسی با برندگان ، با دوست و همکار پدرش اد شیران در مورد زندگی با فرزندانش و مگان مارکل ، آرچی 2 ساله و کودک لیلیبت دیانا ، که در 4 ژوئن متولد شد ، صحبت کرد.

وی درباره لیلی گفت: “ما تاکنون خوش شانس بوده ایم.” “او بسیار خنک است و به نظر می رسد از اینکه فقط در آنجا نشسته خوشحال است در حالی که آرچی مثل یک دیوانه در حال دویدن است.”

بعداً در این مراسم ، وی خاطرنشان کرد که WellChild ، یک موسسه خیریه ملی کودکان در انگلستان که امکان مراقبت از کسانی که نیازهای بهداشتی استثنایی دارند در خانه در مقابل بیمارستان را فراهم می کند ، “جایگاه فوق العاده ویژه ای” در قلب او دارد.

وی گفت: “برای احساس تأثیر این کار ارزشمند نیازی به پدر شدن نبودم.” “اکنون به عنوان پدر دو فرزند ، بیشتر احساس ارتباط و الهام و وحشت نسبت به مقاومت این خانواده ها دارم که از طریق چالش های وصف ناپذیر قدرت می گیرند.”

منبع تصویر: کوین وینتر / گتی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>