شاهزاده هری در حال نوشتن خاطره ای است که قرار است در سال 2022 منتشر شود

[ad_1]

لندن ، پادشاهی متحده - 16 ژانویه: (برای انتشار در روزنامه های انگلیس تا 24 ساعت پس از تاریخ و زمان ایجاد) شاهزاده هری ، دوک ساسکس میزبان قرعه کشی مسابقات جام جهانی راگبی در سال 2021 برای مسابقات مردان ، زنان و صندلی های چرخدار در کاخ باکینگهام است 16 ژانویه 2020 در لندن ، انگلیس.  (عکس توسط مکس موبی / نیلی / گتی ایماژ)

شاهزاده هری سرانجام آماده است تا جنبه خود از داستان را برای ما بازگو کند. روز دوشنبه ، خانه تصادفی پنگوئن اعلام کرد که دوک ساسکس خاطرات خود را خواهد نوشت ، که قرار است در اواخر سال 2022 منتشر شود. “من این را نه به عنوان شهریار متولد می کنم بلکه به عنوان مردی که تبدیل شده ام می نویسم ، “به گفته هری در بیانیه ای مردم. “من در طول سالها کلاههای زیادی را به معنای واقعی و معنایی کلاه گذاشته ام و امید من این است که در بیان داستانم – اوج و فرودها ، اشتباهات ، درس های آموخته شده – بتوانم کمک کنم نشان دهم که مهم نیست از کجا آمده ایم ، ما بیشتر از آنچه تصور می کنیم مشترک است. “

“من این را نه به عنوان شهریاری که به دنیا آمدم بلکه به عنوان مردی که تبدیل شده ام می نویسم.”

هری بیانیه خود را با افزودن اینکه “بسیار سپاسگزارم از فرصتی که در طول زندگی ام تاکنون آموخته ام بسیار سپاسگزارم و مردم را به خواندن روایتی از زندگی من دقیق و کاملاً صادقانه هیجان زده می کنم.” این کتاب شامل همه چیز از دوران کودکی وی در انظار عمومی تا دوران حضور در ارتش و ازدواج با مگان مارکل خواهد بود. درآمد حاصل از کتاب و کتاب صوتی به خیریه اختصاص می یابد.

خبر خاطرات هری تنها چند روز پس از فاش شدن مگن در حال همکاری با نتفلیکس برای یک سریال انیمیشنی به نام مروارید. مرکز تولید Archewell با محوریت دختری 12 ساله ساخته خواهد شد که “با الهام از انواع زنان تأثیرگذار تاریخ” و تنها یکی از بسیاری از پروژه های هیجان انگیزی است که ساسکس ها در کار دارند!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>