شاهزاده هری در مورد پادکست Dax Shepard درباره سلامت روان صحبت می کند

[ad_1]

اینگلوود ، کالیفرنیا: در این تصویر که در تاریخ 2 مه منتشر شد ، شاهزاده هری ، دوک ساسکس در صحنه صحبت می کند در طول Global Citizen VAX LIVE: کنسرت برای اتحاد دوباره جهان در استادیوم SoFi در اینگلوود ، کالیفرنیا.  Global Citizen VAX LIVE: کنسرت اتحاد دوباره جهان در 8 مه 2021 پخش می شود. (عکس از کوین مازور / گتی ایماژ برای Global Citizen VAX LIVE)

شاهزاده هری از زمان کناره گیری از سمت خود به عنوان یک عضو کارمند ارشد خانواده سلطنتی ، در مورد سلامت روان خود بیشتر صحبت کرده است. علاوه بر سری جدید سلامت روان وی با عنوان من که نمی توانی ببینی و نقش او به عنوان مدیر ارشد تأثیر در BetterUp ، اخیراً هری در مورد سفر خود با درمان در یک قسمت از برنامه Dax Shepard صحبت کرد متخصص صندلی، پادکستی که از اول ژوئیه به Spotify منتقل می شود.

در طول مصاحبه 95 دقیقه ای ، هری ، داکس و تهیه کننده پادکست مونیکا پادمان در مورد موضوعات مختلفی که همه آنها در مورد سلامت روان بودند ، بحث کردند ، از تجربیات هری با پاپاراتزی در طول زندگی خود گرفته تا آسیب دیدگی پس از بازگشت از جنگ. هری در طول مکالمه فوق العاده صریح بود ، در مورد دوران کودکی ، زندگی خود پس از مهاجرت به ایالات متحده و سفر سلامت روان خود صحبت می کرد.

تقریباً 20 دقیقه پس از بحث ، آنها به عنوان یکی از اعضای خانواده سلطنتی زندگی را تجربه کردند. داکس از هری پرسید که آیا حضور در خانواده سلطنتی مانند حضور در خانواده سلطنتی است نمایش ترومن هری پاسخ داد: “بله ، این مخلوطی است بین نمایش ترومن و بودن در باغ وحش بعداً آنها در مورد چگونگی وظیفه سلطنتی صحبت کردند که مجبور است لبخند بزند و دیگران را راحت کند در حالی که خودش درد خود را می کشید. هری گفت: “این کار است.” “پوزخند بزن و تحملش کن ، کنار بیا.” او به سرعت به یاد آورد که در اوایل 20 سالگی است و نمی خواهد شغل داشته باشد. “من نمی خواهم اینجا باشم ، نمی خواهم این کار را انجام دهم. ببین چه بلایی سر مادر من آورد ، من چگونه می خواهم مستقر شوم؟ یک زن و یک خانواده داشته باشم وقتی می دانم که دوباره اتفاق می افتد؟ ” او گفت. “من پشت پرده را دیده ام ، مدل تجاری را دیده ام ، من می دانم که این عملیات چگونه اجرا می شود و چگونه کار می کند – من نمی خواهم بخشی از این باشم.”

هری توضیح داد که شروع درمان واقعا “آن حباب را ترکید” و به او کمک کرد تا تفکر خود را تغییر دهد. “من فکر کردم ، خوب ، تو در این موقعیت امتیازی هستی ، شکایت را متوقف کن یا فکر را متوقف کن انگار که چیز دیگری می خواهی و این را متفاوت کن زیرا نمی توانی از آن خارج شوی.” بنابراین او از خود پرسید که چگونه می خواهد کارها را متفاوت انجام دهد ، چگونه مادر خود را افتخار می کند و چگونه از بستر خود برای تغییر استفاده می کند.

“من پشت پرده را دیده ام ، مدل تجاری را دیده ام ، من می دانم که این عملیات چگونه اجرا می شود و چگونه کار می کند – من نمی خواهم بخشی از این باشم.”

یک تحول عظیم در ذهنیت هری درک این امر بود که با کمک به دیگران به او کمک می کند. در سال 2014 ، هری بازی های Invictus را با هدف کمک به افراد در توانبخشی روحی و جسمی از طریق ورزش ایجاد کرد. وی توضیح داد که به زودی کشف کرد که “شفای دیگران من را شفا می دهد” ، افزود: “آنجاست که ترحم به وجود می آید. وقتی رنج کشیدید ، نمی خواهید که شخص دیگری رنج ببرد.”

این مکالمه سپس به درمان و بهداشت روانی روی آورد ، خصوصاً وقتی صحبت از رسانه باشد. هری توضیح داد که گپ زدن با مگان به او کمک کرد تا واقعاً به درمان بپردازد. “او می توانست بگوید که من صدمه می بینم و بعضی از چیزهایی که از کنترل من خارج شده بود واقعاً عصبانی من می کرد ؛ و این باعث می شد خون من بجوشد.” برای هری ، قبل از ملاقات با مگان ، “این مسئله تقریباً قطعاً مربوط به رسانه ها بود – عصبانیت و ناامیدی از این بی انصافی – نه فقط در مورد من ، بلکه در مورد همه این چیزهایی که من می دیدم” ، گفت

“عجز ، این واقعاً پاشنه آشیل من است. سه بار عمده که کاملاً احساس درماندگی کردم: یکی ، وقتی در عقب ماشین بچه بودم و مامانم توسط پاپاراتزی تحت تعقیب قرار داشت ، دو نفر با هلیکوپتر آپاچی در افغانستان بودند و سپس سومین بار با همسرم بود ، و آن لحظاتی از زندگی من بود که بله ، احساس درد می کردم. “این واقعاً صدمه می زند ، و این زمانی است که شما با خود فکر می کنید ،” ش * ت ، من این امتیاز را دارم ، من سکو را دارم ، من نفوذ را دارم ، و حتی من نمی توانم این مسئله را برطرف کنم. “این را تغییر ندهید.” و هنگامی که شما شروع به گرفتن در ذهن خود در مورد آن می کنید ، این زمانی است که شروع به گرفتن عوارض می کند. “

گوش دادن به قسمت کامل از متخصص صندلی با پرنس هری برای شنیدن صحبت های او در مورد تجربیاتش با پاپاراتزی و زندگی اش در کالیفرنیا با مگان و آرچی بیشتر می شنود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>