شاهزاده هری در ویدئوی نمایش دیرهنگام جیمز کوردن افتتاح شد

[ad_1]

هنگامی که جیمز کوردن شاهزاده هری را به دنبال گام برداشتن خود و مگان از خانواده سلطنتی به تور LA می برد ، همیشه بحث های زیادی وجود خواهد داشت. راستش را بخواهید گفتگو تقریباً به اندازه اتوبوس روباز باز بود. آنها در مورد افکار هری در مورد چت کردند تاج، مطبوعات انگلیس ، ملکه خرید Archie یک سازنده وفل ، و همه چیز در این بین ، همه در حالی که دارای یک انفجار است. آه ، و یک Mean Markle یک FaceTime غافلگیرکننده نیز در آنجا وجود دارد (که اتفاقاً باورنکردنی به نظر می رسد).

برای دیدن برخی از نکات برجسته به ادامه مطلب بروید و فیلم کامل 17 دقیقه ای را در بالا مشاهده کنید.

درباره اینکه شاهزاده هری چگونه می دانست مگان “یکی” است

“از کجا فهمیدی مگان یکی است؟” جیمز پرسید. هری در جواب گفت: “تاریخ دوم ، داشتم فکر می کردم ، وای ، این خیلی خاص است.” وی توضیح داد: “این فقط روشی بود که ما آن را با یکدیگر برخورد کردیم و در شرکت یکدیگر بسیار راحت بودیم. حدس می زنم که قرار ملاقات با من یا هر یک از اعضای خانواده سلطنتی ، به نوعی واژگون شده باشد.”

“همه قرارها شام می شوند ، یا تماشای تلویزیون ، یا گپ زدن در خانه. و سپس سرانجام ، یک زن و شوهر می شوید ، برای شام ، سینما و هر چیز دیگری شرکت می کنید. بنابراین همه کارها با ما انجام شد ما باید زمان زیادی را صرف کنیم ، فقط ما دو نفر. به جای اینکه به خانه دوستان برویم یا برای شام بیرون برویم جایی که حواس او را پرت می کند ، هیچ حواس پرتی وجود ندارد و این عالی بود. این یک چیز شگفت انگیز بود ، ” او اضافه کرد. “ما در دو ماه اول از 0 به 60 رسیدیم.”

در یک شب منظم برای شاهزاده هری و مگان مارکل

اما دقیقاً یک شب منظم برای هری و مگان چگونه است؟ صادقانه بگویم چیزهای کاملاً استانداردی است و انتظار هیچ چیز کمتری از خوشگذران ترین سلطنت های آنجا نداریم. “بسته به اینکه روز چقدر شلوغ بوده است ، چای آرچی را می نوشیم ، به او حمام می دهیم ، برای او کتاب می خوانیم ، او را پایین می آوریم ، می توانیم یک وعده غذایی بپزیم ، یک غذای آماده سفارش می دهیم ، به طبقه بالا می رویم ، در تخت می نشینیم ، تلویزیون روشن است ، خطر را تماشا می کنید ، شاید کمی Netflix را تماشا کنید. ”

شاهزاده هری در مورد احساساتش درباره تاج

چیزی که همه ما در یک نقطه از خود پرسیده ایم: خانواده سلطنتی در مورد نمایش بسیار محبوب Netflix چه نظری دارند تاج؟ خوشبختانه جیمز از ما خواست. “احساس شما در مورد چیست تاج“؟ جیمز پرسید.” هوم ، آنها وانمود نمی کنند که یک خبر هستند. هری پاسخ داد: “این خیالی است ، اما مبتنی بر واقعیت است.” “این به شما ایده ای دقیق در مورد اینکه این سبک زندگی ، فشارهای ناشی از قرار دادن وظیفه و خدمت بالاتر از خانواده و هر چیز دیگری چیست ، چه عواملی از آن ناشی می شود ، می دهد.” “من خیلی راحت ترم تاج از دیدن داستانهایی که در مورد خانواده ام ، یا همسرم ، یا خودم نوشته شده اند. این تفاوت بین: [The Crown] واضح است که داستان است ، آن را چگونه شما می خواهید ، اما این [Harry and Meghan’s real life] به عنوان واقعیت گزارش می شود زیرا شما ظاهراً خبر هستید. من یک مسئله واقعی با آن دارم. ”

وقتی از هری س wasال شد که چه کسی دوست دارد در این برنامه بازی کند ، هر دو او و جیمز توافق کردند که دامیان لوئیس فریاد بزرگی به صدا در خواهد آورد.

“همه ما می دانیم مطبوعات انگلیس چگونه می توانند باشند و این باعث از بین رفتن سلامت روانی من شد.”

شاهزاده هری در مورد پدر بودن

هری با هشدار گفت: “پسرم اکنون بیش از یک سال و نیم است. او هیستریک است. او شگفت انگیزترین شخصیت را دارد.” “او در حال حاضر سه ، چهار کلمه را کنار هم قرار داده و در حال خواندن آهنگ است.” به طور معمول ، اولین کلمه بچه ها “مامان” یا “دادا” است و شاید با فشار دادن نام حیوان خانگی باشد. نه آرچی هریسون مونت باتن-ویندزور: اولین کلمه او “تمساح” بود ، بله ، آن کلمه بزرگ سه هجایی قدیمی.

گذشته از گفتن کلمات چشمگیر ، مورد محبوب دیگر آرچی وافل است (به نظر می رسد یکی دیگر از سلطنتی های قابل رویت باشد) ، با مجوز از ملکه. بله ، درست است: “مادربزرگ” هری یک سازنده وافل را برای لذت بردن از خانواده به لس آنجلس فرستاد. هری گفت: “آرچی صبح بیدار می شود و می گوید” وافل؟ ”

در مورد زندگی جدید هری و مگان

“زندگی در لس آنجلس چگونه است – می خواهید زندگی آن چگونه باشد؟” جیمز پرسید. وی پاسخ داد: “من نظری ندارم.” “به هر حال یک نسخه متفاوت از کاری که ما در انگلیس انجام می دادیم. زندگی من همیشه در مورد خدمات عمومی خواهد بود ، و مگان برای این کار ثبت نام کرد و ما دو نفر از انجام این کار لذت می بریم ؛ تلاش برای ایجاد یک ترحم ، و شما بدانید ، سعی کنید مردم را خوشحال کنید و سعی کنید جهان را به هر طریق کوچکی که می توان تغییر دهید. ”

شاهزاده هری در بازگشت از زندگی خانوادگی سنتی سلطنتی

“دور شدن از خاندان سلطنتی چنین تصمیمی خارق العاده است – چرا احساس کردید که این کار برای شما و خانواده شما لازم و ضروری است؟” جیمز از هری پرسید. وی گفت: “هرگز دور نمی شد. به جای قدم زدن ، عقب نشینی می کرد.” “این یک محیط واقعا دشوار بود ، همانطور که فکر می کنم بسیاری از مردم دیدند. همه ما می دانیم مطبوعات انگلیس می توانند چگونه باشند ، و این باعث از بین رفتن سلامت روانی من می شود. من مانند” این سمی است “، بنابراین هر کاری را انجام دادم او اعتراف کرد ، شوهر و کاری که هر پدری انجام خواهد داد. من فکر کردم ، “من باید خانواده ام را از اینجا بیرون کنم”. “اما ما هرگز دور نشدیم و تا آنجا که به من مربوط است ، هر تصمیمی که در آن طرف گرفته شود ، من هرگز دور نخواهم شد. من همیشه کمک خواهم کرد ، زیرا زندگی من در خدمات عمومی است ، بنابراین هر کجا که هستم جهان ، این همان چیز خواهد بود. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>