شاهزاده هری را ببینید که یک دوره مسابقه با مانع در نژاد اسپارت را انجام می دهد

[ad_1]

یک انسان عاقل معروف به برونو مارس یک بار گفت: “باور نکن ، فقط تماشا کن” و تماشا کن ، ما این کار را کردیم! در تاریخ 26 فوریه ، شاهزاده هری در غریبه ظاهر شد نمایش دیرهنگام با جیمز کوردن جایی که آنها برای یک تور اتوبوس در اطراف لس آنجلس رفتند ، در کنار خانه از آنجا متوقف شدند تازه شاهزاده بل ایر، و حتی در FaceTime شایان ستایش با مگان مارکل فشرده شده است. اما جالبترین قسمت مصاحبه آنها باید مربوط به زمانی بود که جیمز و هری روز را با یک دوره مسابقه مختل مسابقه اسپارتا به پایان رساندند.

ما می دانیم که پرنس هری نظامی است و 10 سال در ارتش خدمت کرده است ، بنابراین او تجربه زیادی در مورد این موانع داشته است ، اما آنچه ما نکرد بدانید که سالها بعد او هنوز هم می تواند بر این تمرینات تسلط داشته باشد در مورد جیمز ، خوب ، او به تجربه خود به عنوان “بسیار عضو ارتش BTS” اشاره کرد.

این دو نفره پویا از طریق هشت مانع عبور کردند: آنها به راحتی با بالا رفتن از چند دیواره چوبی ، عبور از یک سری لاستیک ، انجام یک بالابر هرکول با کیسه های وزنه متصل به یک طناب ، سپس سیم های خاردار معروف بر روی گل خزیدند ، نیزه پرتاب کردند ، صعود طناب کلاسیک با زنگ در بالا ، حمل یک اطلس با یک توپ دارویی 60 پوندی ، و در آخر ، یک دیوار معکوس برای عبور از یک مانع قاب A بالا می رود. صدا خسته کننده است؟ خوب ، شاهزاده هری کاملاً چابکی و قدرت خود را به رخ می کشد و ما تحت تأثیر قرار می گیریم! برخی از لحظات حماسی مربوط به تمرینات پیش رو را بررسی کنید و آماده شوید تا از اینکه هری پس از آن خزیدن سیم خاردار بر روی او گل و لای کمی داشته است ، شگفت زده شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>