شاهزاده هری نماینده کمیته موسسه آسپن می شود

[ad_1]

دوبلین ، ایرلند - 11 ژوئیه: شاهزاده هری ، دوک ساسکس در 11 ژوئیه 2018 در دوبلین ، ایرلند از کروک پارک ، خانه بزرگترین سازمان ورزشی ایرلند ، انجمن دوچرخه سواری گالیک بازدید کرد.  (عکس از سمیر حسین / سمیر حسین / WireImage)

پرنس هری رول است! دوک ساسکس پس از آنکه در اوایل این هفته به عنوان مدیر ارشد تأثیر در استارت آپ سلامتی BetterUp مستقر در سانفرانسیسکو درآمد ، فقط “شغل” دوم خود را تأمین کرد. روز چهارشنبه ، CNN اعلام كرد كه هری به عنوان یكی از 15 نماینده م commissionسسه آسپن در خدمت خواهد بود. ابتکار غیرانتفاعی شامل یک مطالعه شش ماهه در مورد اطلاعات غلط و اطلاعات غلط در آمریکا است. کتی کوریک به عنوان رئیس کمیسیون ، همراه با کریس کربس ، متخصص امنیت سایبری و راشد رابینسون ، رئیس تغییر رنگ ، کار می کند.

هری در بیانیه ای گفت: “همانطور که گفتم ، تجربه دنیای دیجیتال امروز ما را با انبوه اطلاعات غلط غرق کرده است ، که بر توانایی ما به عنوان افراد و همچنین جوامع برای تفکر روشن و واقعی درک دنیایی که در آن زندگی می کنیم تأثیر می گذارد.” “اعتقاد من این است که این یک مسئله بشردوستانه است ، و به همین ترتیب ، خواستار پاسخ چند ذی نفع از صدای طرفداری ، اعضای رسانه ها ، محققان دانشگاهی ، و هر دو رهبران دولت و جامعه مدنی است. من مشتاق پیوستن به این جدید هستم کمیسیون Aspen و منتظر کار بر روی یک رویکرد راه حل برای بحران اختلال اطلاعات است. “

هری در گفتگوی خود با اپرا وینفری نشان داد که پس از اعلام تصمیم وی برای کناره گیری از سمت سلطنت سلطنتی در سال 2020 ، توسط خانواده سلطنتی از نظر اقتصادی قطع شد. وی از آن زمان به خاطر اعتماد مادرش ، پرنسس ، زندگی می کرد. دیانا او را ترک کرد ، اما وی همچنین معاملات عمده ای را با Spotify و Netflix به منظور تأمین هزینه های خانواده امضا کرده است. بین معاملات پخش جریانی و دو شغل جدیدش ، فکر می کنم هری خوب خواهد شد. نمی توانم صبر کنم ببینم او چه چیز دیگری برای ما ذخیره کرده است!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>