شاهزاده هری پیامی دلخراش را به پرنس فیلیپ منتشر کرد

[ad_1]

لندن ، پادشاهی متحد - 014 ژوئن: (برای انتشار در روزنامه های انگلیس تا 48 ساعت پس از ایجاد تاریخ و زمان) شاهزاده فیلیپ ، دوک ادینبورگ و شاهزاده هری پرواز از گذشته از بالکن کاخ باکینگهام هنگام سربازان رنگ ، ملکه رژه تولد الیزابت دوم در 14 ژوئن 2014 در لندن ، انگلیس.  (عکس توسط مکس موبی / نیلی / گتی ایماژ)

پرنس هری و پرنس فیلیپ همیشه رابطه صمیمانه ای داشتند که دوک ساسکس فقط با احترام اخیر به پدربزرگش برجسته کرد. پس از مرگ دوک ادینبورگ ، شاهزاده هری و مگان مارکل بیانیه مشترکی را در وب سایت خود Archewell منتشر کردند. روز دوشنبه ، 12 آوریل ، شاهزاده هری پیام شخصی خود را برای پدربزرگش صادر می کند ، و این یک خواندن فوق العاده دلچسب است.

“پدربزرگ من مردی با خدمات ، شرافت و شوخ طبعی عالی بود. او کاملاً خودش بود ، با ذکاوت جدی ، و به دلیل جذابیتش می توانست توجه هر اتاقی را به خود جلب کند – و همچنین به این دلیل که شما هرگز نمی دانستید چه چیزی ممکن است بعد بگوید ، “ادای احترام دوک ساسکس. “از وی بعنوان طولانی ترین همسر سلطنتی با پادشاه یاد می شود ، یک خدمتکار تزئین شده ، یک شاهزاده و یک دوک. اما برای من ، مانند بسیاری از شما که عزیز یا پدربزرگ و مادربزرگ خود را به خاطر درد سال گذشته از دست داده اید ، پدربزرگ من: استاد کباب پز ، افسانه هتک حرمت و حقیر با جلوه “تا پایان”.

اظهارات وی ادامه داد: “او با ارادت بی نظیر صخره ای از اعلیحضرت ملکه بوده است ، 73 سال ازدواج در کنار او بوده است ، و در حالی که می توانم ادامه دهم ، می دانم که هم اکنون او به همه ما می گوید ، آبجو در دست ، “آه با آن کنار بیای!” بنابراین ، با توجه به این یادداشت ، پدربزرگ ، از خدمات شما ، فداکاری خود را به مادربزرگ ، و همیشه برای خود بودن متشکرم. شما ملت و جهان به شدت از دست خواهید رفت ، اما همیشه شما را به یاد می آورد. مگان ، آرچی و من (به عنوان همچنین نوه بزرگ آینده شما) همیشه در قلب ما جایگاه ویژه ای برای شما خواهد داشت. ”

ادای احترام ویژه با: “Per Mare، Per Terram” به پایان رسید که شعار نیروی دریایی سلطنتی است و در لاتین به معنی “توسط دریا ، توسط خشکی” است.

پرنس هری در حال حاضر قبل از مراسم تشییع جنازه شاهزاده فیلیپ در روز شنبه 17 آوریل در کلبه Frogmore اقامت دارد. مگان مارکل متأسفانه به دلیل بارداری و توصیه پزشک برای عدم مسافرت قادر به حضور در آن نیست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>